به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    کاربر سایت
    http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

تشکر شده 15 بار در 2 پست

اينترنت رايگان (استفاده مفت و مجاني)ايرانسل با استفاده از Opera Mini 5.1.22296 Irancell Edition

با سلام خدمت دوستان گلم. در جواب به درخواست هاي دوستان گلم تو خيلي از فروم ها بالاخره امشب تصميم گرفتم اولين نسخه ي اپرا بهينه شده براي استفاده رايگان از جي پي آر اس ايرانسل رو براتون قرار بدم. اين كار براي اولين بار توسط من "جمال فرامرزي" به صورت آزمايشي (انتشار در چند انجمن) در ايران انجام گرفته و هر گونه سوء استفاده به عهده كاربر بوده و من خودم رو از هر اتهامي مبرا ميدونم. به علاوه من هيچ گونه مسئوليتي رو در قبال ضررو زيان اپراتور بر عهده نمي گيرم و اپراتور ايرانسل خود مسئول حفظ امنيت و ثبات سيستم است.( اين نرم افزار ميتونه راهي براي اپراتور باشه كه باگهاي سيستمش رو شناسايي و اونا رو رفع كنه)

در ابتداي كار خواهش ميكنم هر سوالي رو فقط با آي دي ياهو زير مطرح كنيد (فاصله ها رو حذف كنيد) : My Free GPRS@Yahoo.Com
    تاكنون در هيچ فرومي گذاشتن همچين ترفندي ممنوع اعلام نشده پس مديران انجمن لطفا تاپيك ها رو پاك نكنند يا براي بنده اخطار نفرستند

خوب دوستان ميرسيم به اصل مطلب : اين نرم افزار نسخه ي اصلي ارائه شده توسط شركت اپرا هست و هيچ گونه دستكاري براي مقاصد شخصي، هك، كلاه برداري و ... در آن اعمال نشده است. اين امر توسط هر برنامه نويس جاوا قابل كنكاش و تاييد است. براي استفاده از اين نرم افزار به چند نكته توجه كنيد :

1- تنها در صورتي كه شما از دستور العمل ذكر شده پيروي كنيد اين نرم افزار به صورت رايگان كار خواهد كرد.

2- براي نصب نرم افزار و اتصالات اوليه نرم افزار به مقداري شارژ نياز دارد تا حجمي در حدود 200 - 50 كيلوبايت را دريافت نمايد.
    پيشنهاد ميشود مبلغي در حد 250 تومان در سيم كارت داشته باشيد. ( اگر در ساعات غير اوج مصرف نرم افزار رو نصب كنيد يعني از حدود 11 شب تا 6 صبح فقط 50 تومان نياز داريد)

3- بنده خودم روي K750 , K800 , 5800 , Satio , Xperia X1 تست كردم و مشكلي نداشته. توجه كنيد تاريخ و زمان گوشي بايد دقيقا صحيح و به ميلادي باشد. در صورت مواجه شدن با ارور تاريخ پس تاريخ و زمان گوشي شما تنظيم نيست و اپرا در حين چك با سرور دچار خطا مي شود. همچنين در صورت مواجه شدن با ارور چك كردت تنظيمات يا تنظيمات گوشي جي پي آر اس صحيح و نيست و پ.ر.و.ك.س.ي را اشتباه وارد كرده ايد و يا كمبود اعتبار داريد.

4- مهم : براي استفاده ابتدا #6*3*140* رو از گوشيتون شماره گيري كنيد تا تنظيمات ايرانسل براتون ارسال بشه. در صورتي كه تنظيمات رو از قبل داريد و يا تنظيمات براتون ارسال نشد فقط كافيه كه در قمست تنظيمان اينترنت گوشيتون يك اكانت GPRS بسازين. حالا به هر نامي و تنظيماتي فقط توجه داشته باشيد كه بايد تنظيمات پورت و پ.ر.و.ك.س.ي رو دقيقا به شكلي كه براتون ميزارم وارد كنين : پ.ر.و.ك.س.ي سرور : 010.131.026.138 پورت : 8080 در بعضي گوشيها مانند ساسسونگ قسمت جدا براي پورت وجود نداره و شما بايد پ.ر.و.ك.س.ي رو به اينصورت وارد كنين : 010.131.026.138:8080 تو بعضي از گوشيهام تنظيمات از طرف اپراتور دريافت ميشه ولي كمي فرق داره مثلا تو بعضي سوني اريكسون ها پ.ر.و.ك.س.ي به اينصورت مياد : 10.131.26.138 كه بهتر هست به همون شكلي كه من گفتم وارد كنيد. يا در بعضي گوشيهاي نوكيا تنظيمات دريافت ميشه ولي پورت اون بر روي 9200 يا 9201 تنظيم شده كه شما بايد اون رو به 8080 تغيير بدين.

5- پس از دريافت نرم افزار و چك كردن موارد فوق نرم افزار رو در گوشيتون نصب كنين و اون رو اجرا كنين. نصب نرم افزار بنا به سرعت جي پي آر اس در منطقه شما ممكن است تا 5 دقيقه طول بكشد. پس از نصب از رايگان بودن آن مطمئن بشويد. بهتر است فقط 250 تومان شارژ داشته باشيد چون هر لحظه ممكن است نرم افزار قطع بشه و ديگه كار نكنه.

اين نسخه آزمايشي است پس خواهشا فقط از طريق لينك داده شده دانلود كنيد و فايل رو در جاي ديگه آپلود نكنيد.
    در صورت بسته شدن يا از كار فتادن نرم افزار براي دريافت نسخه هاي جديدتر با آي دي ياهو تماس بگيريد (فاصله ها رو حذف كنيد) : My Free GPRS@Yahoo.Com
    هرگونه اشكال و باگي رو هم ميتونيد با آي دي ياهو بالا در ميان بگذاريد + درخواست رايگان كردن برنامه هاي ديگر
    دوستان فايلها به هيچ وجه ويروسي نيستن و بعضي آنتي ويروس ها بنر سايت رو به عنوان ويروس تشخيص ميدن. دوستاني كه مشكل دارند از لينك 4 شيرد استفاده كنند.

و در پايان از شما دوستان گلم تقاضا دارم در ازاي اين نرم افزار براي سلامتي پدرم دعا كنيد و يك صلوات بر محمد و آل محمد بفرستيد. قربون نفستون.

لينك دانلود نرم افزار : [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    لينك كمكي از 4 شيرد : [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

برخي توضيحات تكميلي در رابطه با نرم افزار :

عده اي از دوستان چپ و راست پيام ميدن و ميگن كه من نبايد ترفند رو ميزاشتم و اينكار به ضررم هست و يا من اينكار رو براي تشكر كردم! ( فكرشو بكنيد اين همه خودم رو علاف كنم براي تشكر!) دليلشونم اينه كه اين ترفند بلافاصله توسط نماينده ايرانسل يعني جناب آقاي نوا بسته ميشه. حالا من قصد توهين ندارم ولي به من ربطي نداره كه جاسوس ايرانسل كيه و چيكار ميخواد بكنه. ميخوان سرور ببندن، بلاك كنن و ... به من هيچ ربطي نداره. ولي من ميگم اين ترفند مال همه است و تا موقعي كه باز هست و من هستم همه بايد ازش استفاده كنن. خواهشا ديگه پي ام ندين! داره كار به تهديد هم ميكشه!
    دوستان حتي اگر اعتبار يا طرح جي پي آر اس داشته باشين از اعتبارتون كسر نخواهد شد ولي باز هم تكرار ميكنم بهتره اعتبارتون همون 250 تومان باشه تا اگر قطع شد مشكلي پيش نياد.
    انتشار اين مطلب با ذكر منبع هيچ مانعي ندارد و از همه دوستان خواهش ميكنم تا ميتونن مطلب رو انتشار بدن.
    خواهشا پست اسپم ندين و نگين كه نرم افزار كار كرد و نكرد و ... پست اول هميشه آپديت خواهد شد و هرگونه اشكال و يا مطالب تكميلي به اون اضافه ميشه. پس تاپيك رو شلوغ نكنيد. گفتم كه بهاي نرم افزار يك صلولت بر محمد و آل محمد و دعا براي سلامتي پدرم هست. خواهشا فراموش نشه.
    و در آخر از تمام دوستاني كه در اين زمينه (جي پي آر اس، برنامه نويسي جاوا و ...) اطلاعاتي دارند (با توجه به امكان بلاك شدن توسط ايرانسل) درخواست ميكنم كه براي ساخت نسخه هاي جديدتر و گذاشتن نوعي قفل بر روي آنها (Opera 4.2 + Mod , Opera 5.1 , UCWEB 7.6) به بنده كمك كنند : تماس از طريق آيدي ياهو!
    ویرایش توسط jamaldj : 03-03-2011 در ساعت 12:26 دلیل: اضافه كردن لينك 4 شيرد + هيچ فايل ويروسي وجود ندارد.

2. 10 کاربر مقابل از این پست jamaldj تشکر کرده اند.

کاربر سایت

تشکر شده 15 بار در 2 پست

براي دريافت اخبار و نسخه هاي جديدتر به اين سايت بريد : FreeGPRS.Co.CC

کاربر سایت

تشکر شده 7 بار در 4 پست

کاربر سایت

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پرسش

من گوشیم w810
    تنضیمات ادرس پروکسی میخواد
    و اینکه این نرم افزاری که لینکش رو گذاشتین چجوری باید ازش استفاده کرد؟

کاربر سایت

تشکر شده 7 بار در 4 پست

کاربر سایت

تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سلام
    تست کردم جواب نمیده کم میکنه شارژ!

کاربر سایت

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پول دادم خریدم روشش را!
    ویرایش توسط Download2 : 07-06-2013 در ساعت 17:40

کاربر سایت

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : اينترنت رايگان (استفاده مفت و مجاني)ايرانسل با استفاده از Opera Mini 5.1.22296 Irancell Edition

یک لینک دیگه بذار.

کاربر سایت

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : اينترنت رايگان (استفاده مفت و مجاني)ايرانسل با استفاده از Opera Mini 5.1.22296 Irancell Edition

لینکش چرا نمی یاد یکی دیگه بذارید
    تازه $$$$$ هم رو که باز می کنم دوباره نمی یاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)