ZipGenius: برنامه‌ی حرفه ای برای فشرده سازی فایل‌ها

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


تعجب می کنم که چرا بعضی از افراد با وجود این که برنامه های زیادی برای فشرده سازی فایل ها موجود می باشد، هنوز از WinZip استفاده می کنند؛برنامه ای که برای استفاده از آن مجبور هستید پول پرداخت کنید و گرنه باید چند دقیقه برای ناپدید شدن صفحه آزار دهنده ی که در هنگام باز شدن برنامه ظاهر می شود صبر کنید.
من معمولا در این ضمینه برنامه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را به دیگران پیشنهاد می کنم؛ برنامه ی کارآزموده ای که بیشتر از ۱۰ سال از ساخت آن می گذرد و هروز در حال بهتر شدن می باشد.البته نا گفته نماند که شخصا علاقه خاصی به برنامه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دارم.
تازگی به برنامه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] روی آوردم که به جرأت می توانم بگویم یکی از بهترین برنامه در این ضمینه می باشد.یکی از امکانت کاربردی این برنامه وجود قسمتی برای جستجو کردن فایل های فشرده شده در رایانه می باشد.از ویژگی های دیگر این برنامه، زمانی است که بروی فایل فشرده شده راست کلیک می کنید متوجه اضافه شدن قسمت جدیدی به نام ZipGenius می شوید،۷-Zip نیز این قسمت را به ویندوز اضافه میکند ولی مزیتی که این برنامه نصبت به برنامه ۷-Zip دارد وجود آیکون های کوچکی در کنار گزینه ها می باشد که کار کردن با آن ها را سریعتر می کند.
ZipGenius تمامی پسوندهای معروف را پشتیبانی میکند که شامل ZIP,JAR,XPI,TAR,GZ,RAR,7G,CAB,ISO می شود.(البته فقط قابلیت باز کردن فرمت های RAR و ISO را دارد و نمی تواند آنها را ایجاد کند.). همچنین این برنامه توانایی کد گذاری بروی فایل های فشرده شده را با روش های Blowfish,Twofish,AES-256(Ridael) و CZIP2 را دارا می باشد.
احتمالا در این فکر هستید که آیا این برنامه نسبت به بقیه برنامه های مجانی در زمینه فشرده سازی مانند ،۷-Zip بهتر می باشد یا خیر؟ دراین مورد باید بگویم که تقریبا برابر می باشند ولی چیزی که این برنامه را نسبت به بقیه متمایز کرده است، به روز شدن مداوم آن می باشد.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]