خبرگزاري فارس: مدير مجموعه سينمايي آزادي تهران با اشاره به وضعيت مطلوب استقبال از فيلم‌هاي ايراني در هفته دوم نوروز 89 از رتبه اول فيلم «طهران تهران» در اين سينما و در گروه سينمايي آزادي خبر داد.


رضا سعيدي‌پور مدير مجموعه سينمايي آزادي تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس، اظهار داشت: وضعيت فروش فيلم‌هاي ايراني در اكران نوروز 89 مطلوب بوده است.
وي افزود: با توجه به فيلم‌هايي كه‌ امسال براي اكران نوروزي درنظر گرفته شده‌اند و ادامه اكران فيلم‌هاي دو گروه قدس و استقلال، نسبت به سال گذشته فروش فيلم‌ها در هفته دوم اكران نوروز 89، ميزان مطلوبي داشته و فيلم‌ها با استقبال خوب مخاطب روبه‌رو شده‌اند.
وي درباره فيلم‌هاي اكران شده در سالن‌هاي مختلف سينما آزادي گفت: در اين سينما همه فيلم‌ها با استقبال روبه رو بوده‌اند. به خصوص دو فيلم «تسويه حساب» ساخته تهمينه ميلاني، «طهران تهران» ساخته داريوش مهرجويي و مهدي كرم‌پور و «هيچ» ساخته عبدالرضا كاهاني. البته ما قبل از آن «به رنگ ارغوان» را هم داشتيم كه فروش خوبي‌ داشت.
سعيدي‌پور گفت: بايد به اين نكته توجه كرد كه «به رنگ ارغوان» و «تسويه حساب» با توجه به در اختيار داشتن سالن كوچك، با فروش خوبي‌ روبه رو شدند.
وي به فارس گفت: فيلم سينمايي «طهران تهران» هم با توجه به سالن بزرگي‌ كه در اين مجموعه سينمايي در اختيار دارد و اين كه در گروه سينمايي آزادي سرگروه بوده است، در رتبه اول فروش در گروه و در اين سينما قرار گرفته است كه اين با توجه با حال و هواي متفاوت فيلم جالب توجه است.
به گزارش فارس، «طهران تهران» تاكنون بيش از 60 ميليون تومان فروش داشته است.