پیوند و کاشت مو (زراعة الشعر) جزء شایع ترین جراحی های زیبایی بین مردان به شمار می رود. ریزش مو دلایل مشخصی برای آقایان ندارد. همچنین در حال حاضر بسیاری از خانم ها نیز مشکلات ریزش مو را تجربه می کنند. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] (زراعة الشعر) طبیعی ترین و دائمی ترین شیوه برای افرادی می باشد که از ریزش موهای خود در عذاب اند.


مهمترین مسئله در کاشت مو
از آنجا که کاشت مو یک عمل جراحی جدی محسوب می شود و با ظاهر افراد سروکار دارد، بهتر است برای به حداقل رساندن خطرات پیوند مو، در یک کلینیک یا بیمارستان تخصصی صورت گیرد. برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب، بسیار مهم است که این عمل به وسیله جراحان پلاستیک متخصص و با تجربه انجام شود.
متخصصان کاشت مو از روش های مختلفی استفاده می کنند که رایج ترین آنها عبارتند از:
1- کاشت مو به روش پانچ
2- کاشت مو به روش FUT
3- کاشت مو به روش FIT
4- کاشت مو به روش BHT
5- کاشت مو به روش SUT


جراحی زیبایی لیپوساکشن (شفط الدهون)
لیپوساکشن یک عمل جراحی زیبایی می باشد که جهت از بین بردن توده های چربی در افراد چاق انجام میگیرد. جراحی لیپوساکشن (شفط الدهون) که موجب خارج شدن چربی بدن با استفاده از کانولای متصل به پمپ تخلیه کننده می باشد، ممکن است عوارض بسیاری نیز داشته باشد. مهمترین نکته در خصوص جراحی لیپوساکشن (شفط الدهون) این است که این جراحی نمی تواند راه حل مناسبی برای چاقی باشد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تنها برای آن دسته ازافرادی که وزن نسبتا مناسبی دارند اما بدنشان فرم ایده الی ندارد، توصیه می شود.قسمت هایی از بدن مانند: گردن و غبغب، سینه، بازو، شکم و پهلو ها و پوبیس( ناحیه بالای قسمت تناسلی)، پشت و کمر، رانها، باسن، زانوها، ساق و برجستگی های پشتی و جلویی ناحیه زیر بغل را می توان ساکشن کرد.
این جراحی برای بسیاری از بیماری ها نیز مفید می باشد. بیماری هایی مانند:
• عرق کردن بیش از حد در قسمت زیر بغل( تعریق زیر بغل)
• بزرگی غیر طبيعی سینه در آقایان( جنیکوماستیا یا سودوجنیکوماستیا)
• مشکلات سوخت وساز چربی در بدن( لیپواستروفی)
• تومور خوش خیم چربی( لیپوماس)همه چیز درمورد جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف)
عمل جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف) از رایج ترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی و پلاستیک بین ایرانی ها به شمار می رود. اگرچه هدف بیشتر مردم از این جراحی داشتن ظاهری جذاب میان مردم می باشد، اما در صورتی که این جراحی با همراهی و مشاوره یک جراح و پزشک زیبایی متخصص و باتجربه صورت گیرد، می تواند بسیاری از اختلالات و عارضه های موجود در بینی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی و یا زاویه دار بودن آن، گشاد بودن حفره های بینی و دیگر اختلال های موجود در بینی را برطرف سازد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، علاوه بر ايجاد تناسب در خود بينی، ارتباط بهتری را بين بینی و ديگر بخش های صورت برقرار مي كند. سن عمل جراحی بینی بین دختران از سن 15 سالگي و بین پسران از سن 17 سالگی امکان پذیر می باشد البته به شرطی به رشد كامل فكري و جسمي رسیده باشد.
همچنین از آنجا كه با بالا رفتن سن بافت هاي بيني دچار سستی و افتادگی مي شوند اين امر روی ظاهر وعملكرد بيني بسیار تأثير گذار است. بالا بردن نوك بيني برای این افراد موجب جوان به نظر رسيدن و بهبود تنفس مي شودمنبع: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]