درهنگام خرید [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به چه نکاتی باید توجه داشته باشید؟ آیا با نحوه خرید گریل استخر آشنایی دارید؟

در مطالب قبل شما را با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید در مورد خرید گریل استخر اطلاعات بیشتری به دست آورید.
اگر به دنبال خرید تجهیزات لازم برای استخرهایتان هستید لازم است تا ابتدا اطلاعات لازم در مورد انواع گریتینگ را به دست آورید و با ویژگی های هر یک آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید گریل دور استخر بگیرید.
توجه به چه عواملی در هنگام خرید ضروری است؟
مواد سازنده و جنس گریل، ساختار گریتینگ، مقاومت محصول، دارای ویژگی جلویری از لیز خوردن و سر خوردن بر روی گریتینگ، قیمت، گارانتی محصول، نصب آسان، نحوه تعمیرات و سرویس و نگهداری از گریتینگ.

در اینجا برخی از مهم ترین عوامل برای بررسی گریتینگ را به شما معرفی می کنیم:
بررسی مواد سازنده [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
سال ها است که از گریلهای دور استخر پلاستیکی به عنوان تجهیزات استخر استفاده می شود. خیلی از افراد نمی توانند فرق بین گریتینگ های پلایتیکی را با سایر گریتینگ ها تشخیص دهند. 3 نوع از گریتینگ های پلاستیکی که معمولا در اطراف استخر مورد استفاده قرار می گیرد عبارت اند از: PVC، ABS و پلی پروپلین.

  • گریل های PVC

استفاده از گریتینگ های PVC در اطراف استخر بسیار رایج است. این نوع گریلها با اینکه بسیار سبک هستند، مقاومت خمشی بسیار بالایی دارند و همچنین در برابر ضربه نیز بسیار مقاوم هستند. این نوع گریلها در برابر مواد شیمیایی مقاوم اند و همچنین در تمامی شرای آب و هوایی نیز دوام بالایی دارند.
همانطور که می دانید شرکت آبراهه سازان ارائه دهنده بهترین انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با مناسب ترین قیمت ها می باشد و شما می توانید محصولات مورد نظرتان را با کیفیتی عالی از این مجموعه تهیه کنید.