یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین دستگاه های تصفیه موجود در بازار دستگاه soft water است که در میان مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد، به همین دلیل امروز قصد داریم آموزش نصب دستگاه تصفیه آب سافت واتر را بررسی کنیم.
این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یکی از انواع دستگاه های تایوانی است، در صورت تهیه محصول اورجینال باید روی کارتن دستگاه گواهی نامه های آن درج شده باشد.
برای شروع عملیات نصب دستگاه در ابتدا کارتن را با استفاده از یک کاتر باز کنید و بخش های مختلف دستگاه که شامل خود دستگاه، مخرن و $$$$$های آن هستند را از آن خارج کنید.
مرحله اول
ابتدا باید $$$$$های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را متصل نمایید برای اینکار محفظه های مربوط به هر $$$$$ را باز کنید و $$$$$ها را از داخل بسته بندی خارج نمایید و داخل محفظه مورد نظر قرار دهید و محفظه را با استفاده از آچار محکم کنید. این کار را برای نصب $$$$$ الیافی، پودری و جامد به ترتیب تکرار کنید. تنها نکته این کار این است که در هنگام نصب $$$$$ ها به فلش های موجود روی آنها توجه کنید تا آنها را برعکس نصب نکنید.