- Що означають плями на Сонці?
- Вікна пора мити! Мужик сказав — чоловік зробив, тому і чоловіки у нас тихі... і мовчазні... - Дорога, де мій прискорювач квантових частинок?
- Пиво глухому холодильнику. Підкажіть, де купити квиток глухому Росію? Глухому ту, яка по телевізору. Зволожуючий крем для юридичної особи для відновлення балансу після податкової перевірки.

Також пропоную почитати - Меган Фокс і Брайан Остін Грін на сімейному шопінг разом з синами підросли, детальніше тут [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...], тут багато цікавого. На пачці написано "Гангрена" і намальована типова гангрена від обмороження. Це, напевно, якщо голим на морозі куриш. Село. Ніч. Сінник.
- Вань...
- (заспано) Шо?
- А ишшо?
- Так ти шо?!!!
- А шо?... Хто така спати? І чому я її бажаю?

- Як Ви ставитеся до здорового способу життя?
- Ходжу палити глухому сквер. Там повітря чистіше. - То як?
- Краще...
- Краще, ніж коли?
- Краще не питай! - Скільки я зарізав, скільки перерізав, скільки душ я занапастив!
- Не карайте себе, професор, багато хірурги пройшли через це.

Підлі супермаркети, спочатку вони запускають тебе зі словами "шукай, що хочеш", а потім на касах за це вимагають грошей. Ной ховав всіх звірів глухому різні каюти, а потім бігав і грав глухому гру "Знайди два однакових". Ні глухому 1986, ні глухому 2086 році, ні Колі Герасимову, ні Алісі й глухому голову не прийшло шукати допомоги у московській міліції...

Херцу не накажеш! – У мене племінниця на минулих вихідних дитину народила.
– Пол?
– Та ні, цілого. При вигляді йде назустріч симпатичної дівчини рефлекторно втягую живіт. Правда, глухому останнім часом глухому основному руками. Ти що, мене дурнем вважаєш?
- тільки дурень впевнений що дурнів вважають. Тисячі людей, 10-ки автомобілів, несподівані повороти сюжету. Дивіться глухому вікно. Кожен раз, коли бачу косметику або їжу з назвою типу «бабусині секрети», згадую, що у слова «секрет» більше 1-го значення. - Тато, а ти виростеш?
- Ні, синку.
- А навіщо ти тоді їси? Варто визнати, що кращий блиск для губ - це масло від вареників з картоплею. - І хто ви за професією?
- Астролог.
- Прекрасна професія! А що ви робите вдень? Ніж прогулюється глухому тренажерний зал, простіше знайти товстих друзів. Сонце російської поезії - і або чорне.