+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نصب پانل دیوارینصب پانل دیواری

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Feb 2019
  نوشته ها
  173
  تشکر
  0
  تشکر شده 3 بار در 3 پست

  Icon16 نصب پانل دیوارینصب پانل دیواری

  امروزه نسل جدید مصالح ساختمانی جای مصالح سنتی و قدیمی تر را گرفته است. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که در تمامی سازه های صنعتی و غیر صنعتی از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] استفاده می کنند.


  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای پوشش دیواره های سازه و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای پوشش سقف به کار گرفته می شوند، تا بتوانند مقاومت بالایی را از خود نشان دهند. نصب پانل دیواری به دلیل راحتی و حمل و نقل سبک باعث تسریع در روند پروژه های ساخت و ساز شده است.
  تیم صنعتی کارن پنل با بهترین و مجرب ترین کادر کارشناسی، تیم فنی، تیم اجرایی و... به ارائه بهترین خدمات به مشتریان می پردازند.


  برای اطلاع از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و نحوه ی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و تمامی موارد مرتبط با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به مقالات کارن پنل مراجعه نمایید و یا با کارشناسان متخصص کارن در ارتباط باشید.


  ساندویچ پانل دیواری چیست؟

  ساختار اصلی ساندویچ پانل دیواری هم مانند دیگر ساندویچ پانل ها از سه لایه تشکیل شده که لایه مرکزی آن از فوم عایق تشکیل شده است. و دو لایه بیرونی از ورق گالوانیزه، آلوزینک یا آلومینیوم تشکیل شده است. با توجه به نوع فوم بکار رفته در هسته مرکزی آن میزان مقاومت سازه متفاوت خواهد بود. چرا که از عایق های مختلفی در آن استفاده می کنند.


  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسته به سفارش مشتری در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته شده که همه آن ها به شکل مکعب مستطیل هستند اما رنگ آن ها هم به سلیقه مشتری بستگی دارد. همچنین باتوجه به مکان مورد استفاده و نیاز مشتری، ضخامت ساندویچ پانل دیواری از ۴ تا ۲۰ سانتی متر متغییر است.


  کاربرد پانل دیواری


  همانطور که از نام آن پیداست، ساندویچ پانل های دیواری برای پوشش دیواره های سازه و ساختمان ها کاربرد دارند. دیواره های ساختمان های مسکونی، اداری، کارخانه ها، سوله ها، انبار ها، سالن های ورزشی، کارگاه های تولیدی، دامداری ها و مرغداری، ساختمان های پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد.


  نصب پانل دیواری چگونه انجام می شود؟

  در تولید ساندویچ پانل دیواری شیار هایی بر روی آن قرار می گیرد، که نصب و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دیواری را راحت تر می کند. در واقع با استفاده از همین شیار های متعدد به صورت نرو مادگی نصب شده و در نهایت پیچ می شوند.
  اگر می خواهید نصب پانل دیواری به درستی و بدون کم وکاستی صورت گیرد، باید آن را به دست متخصص بسپارید. بدون شک وقتی یک فرد حرفه ای و با تجربه کار نصب پانل دیواری را انجام دهد، آنگاه از مقاومت بالای سازه اطمینان حاصل می کنید.


  ابتدا قبل از نصب پانل دیواری باید زیرسازی، باتوجه به ساختار کلی ساختمان، فاصله بین ستون های محل نصب، ارتفاع پانل ها و جهت وزش باد، انجام شود. سپس در قسمت تکیه گاه باید دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل های آهنی صورت بگیرد. به یاد داشته باشید که نصب پانل دیواری به صورت فاق و زبانه است که بعد از قرار گیری در جای مناسب به وسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود.

  به هنگام نصب پانل دیواری، با توجه به نوع ساختار سازه آن ها به صورت عمودی و افقی بر روی هم نصب می شوند و در نهایت برای اتصال آن ها به سازه، توسط پیچ به یکدیگر متصل می شوند.


  نصب پانل دیواری چه مزایایی دارد؟

  شاید برایتان سوال باشد که اهمیت نصب پانل دیواری چیست و چه مزایایی می تواند داشته باشد. ساندویچ پانل دیواری که پوشش دیواره های انواع سازه ها را برعهده دارد؛ باعث افزایش استحکام ساختمان و سازه در برابر طوفان های شدید و عوامل تخریبی محیطی مانند، آتش سوزی، زلزله، رانش زمین و خوردگی می شوند. گذشته از این عایق خوبی برای صوت، حرارت، و سرما هستند.


  قیمت نصب پانل دیواری


  قیمت نصب پانل دیواری هزینه های متفاوتی را در بر دارد. ابتدا باید هزینه ای جداگانه برای خرید پانل دیواری پرداخت کنید که بسته به ضخامت، متراژ و نوع عایق به کار رفته در آن متفاوت بوده، و علاوه بر این برای نصب پانل دیواری هم باید هزینه ای جدا به نصاب متخصص بدهید. تا کار را به طور تمام و کمال انجام دهد.


  برای اطلاع از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و مشاوره در خصوص انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با مشاوران ما در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در ارتباط باشید.
 2. #2
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2019
  محل سکونت
  Czech Republic
  نوشته ها
  241
  تشکر
  0
  تشکر شده 3 بار در 3 پست

  پیش فرض u29eep1h

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

 3. #3
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2019
  محل سکونت
  Czech Republic
  نوشته ها
  241
  تشکر
  0
  تشکر شده 3 بار در 3 پست

  پیش فرض u3047pt0

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

 4. #4
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2019
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : نصب پانل دیوارینصب پانل دیواری

  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نوعی المنت قابل اعتماد و با کارآیی بسیار بالا است. المنت فشنگی که از آن تحت عنوان المنت کارتریج نیز یاد می شود، عموماً برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع المنت برای مواقعی که احتیاج به انتقال گرما از یک نقطه به نقطه‌ ای دیگر داشته باشید بسیار توصیه می شود.
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 3

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

 1. atashkar-co
 2. Charlesabole
 3. ronaksherafati

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •