مترجم گوگل ترنسلیت – Google Translate یکی دیگر از سرویس های بسیار محبوب کمپانی Google است و بدون شک قدرتمندترین سرویس ترجمه دنیا است که با پشتیبانی از 103 زبان زنده دنیا میتواند کلمات و جملات موردنظر شما را به هر زبانی ترجمه کند. شما هم اکنون به کمک این برنامه که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است میتوانید به راحتی از سرویس مترجم گوگل در دستگاه هوشمند خود استفاده کنید.
به کمک فناوری واقعیت مجازی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میتوانید به راحتی و به صورت آنلاین با استفاده از دوربین گوشی خود، نوشته های مختلف اطرافتان مانند تابلوها و عکس ها را به صورت ترجمه شده ببینید؛ همچنین شما میتوانید بدون تایپ کردن و تنها با گرفتن عکس از متن موردنظرتان، آن را ترجمه نمایید. یکی دیگر از ویژگی های جذاب مترجم گوگل ترنسلیت، بهره گیری از شبکه عصبی هوشمند است که به کمک آن میتواند به جای ترجمه کلمه به کلمه یک نوشته، آن را به صورت یکجا ترجمه نماید و ترجمه ای دقیق تر را در اختیار شما قرار دهد. برنامه Google Translate علاوه بر قابلیت های ذکر شده، دارای قابلیت های کاربردی و جذاب دیگری مانند امکان ترجمه اسناد و امکان ترجمه صدا میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه اندرویدی این برنامه، به سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مراجعه کنید.