نصب و اجرای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] امروزه کاری بسیار رایج است که منجر به محفوظ شدن بخشی از فضای ساختمان می شود که تا قبل از آن به این شکل برایتان کارایی نداشته است. این موضوع سبب می شوذ تا نور مناسب به محیط راه یابد و همچنین در مقابل باد و باران و گرد و خاک محفوظ باشد و فضایی تمیز را در اختیار شما قرار می دهد. در عین حال باعث تاریک شدن و یا کم نور شدن منزلتان نمی شود که برعکس میتوانید به طور دلچسبی از نور طبیعی لذت ببرید و گل و گیاه های شادابی را در این محل نگه داری کنید.


این سقف های نورگیر از جنس های مختلفی ساخته می شود و انواع مختلفی دارد.


انواع نورگیر سقفی

مشتریان برای نصب و اجرای انواع نورگیر می توانند با توجه به سلایق و علایق خود از نظر مشاوران استفاده نمایند و بهترین مصالح و مواد را برای ساخت در محیط مدنظرشان انتخاب نمایند. از انواع نورگیرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


نور گیر های سقفی از جنس فایبر گلاس

بسیاری از این نورگیر ها در انواع [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و یا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، از جنس فایبر گلاس هستند . فایبر گلاس نوعی پوشش است که از ترکیب الیاف شیشه ای و مواد نفتی و پلیمری تشکیل شده است. از رزین به عنوان مواد پایه در ساخت فایبرگلاس استفاده می شود. این ماده دارای مقاومت بالایی بوده و سبک و محکم است که به عنوان سقف در گلخانه ها ، پارکینگ ها و بسیار از سالن ها کاربرد دارد.

نورگیر های سقفی با ورق های پلی کربنات

ورق های پلی کربنات در برابر ضربه مقاوم بوده و دارای شفافیت است بنا براین می تواند جایگزین خوبی برای شیشه باشد.نورگیر های اکریلیکی


ورق های اکریلیکی ضد رطوبت بوده ، مقاوم در برابر ضربه اند و شفافیت بالایی دارند. یکی دیگر از مزیت های ورق های اکریلیکیی طیف رنگ وسیعی است که به سه دسته ی کلی شفاف، نیمه شفاف و مات تقسیم بندی می شوند.

مراحل نصب نورگیر

اولین مرحله برای نصب [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اندازه گیری دقیق محلی است که قصد مسقف کردن آن را دارید که توسط افراد متخصص انجام میگیرد .
سپس تیم اجرایی پوشش ساز برای مرحله بعد دور تا دور محل را با آهن کلاف کشی می کنند و بعد از آن با توجه به سایز حباب ها یا نورگیرهایتان فضای داخل این کلاف آهنی را تقسیم بندی یا اصطلاحا شبکه بندی می کنند.

سپس مرحله ی دوم کار آغاز می شود که این مرحله، نصب نورگیر است. برای شروع مرحله دوم ابتدا باید پایه های فایبرگلاس را روی کلاف آهنی پیچ کرد. توجه داشته باشید که حتما باید نورگیر را آببندی کرد تا در برابر آب باران و گرد و غبار عایق باشد و در آخر حباب ها را روی پایه های فایبر گلاس پیچ می کنند و شما شاهد نورگیر های سقفی در محیط دلخواهتان خواهید بود.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] همراه با تیم تخصصی و حرفه ای خود، آماده ی ارائه خدمات تخصصی در زمینه نورگیر سقفی و نورگیر حبابی می باشد که می توانید کار خود ار با خیالی آسوده به کارشناسان ما بسپارید.

برای اطلاع از شرایط خرید و نصب نورگیر می توانید با مشاوران پوشش ساز از طریق [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در ارتباط باشید.