در کمتر از 48 ساعت وب سایت شما با دامین اختصاصی مدنظر شما و تمامی امکانات مورد نیاز یک سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، پزشکی، خدماتی یا ... منتشر خواهد شد. روش کار چگونه است؟ خیلی ساده، ما یک سیستم کاملاً اتوماتیک و حرفه ای در طول 3 سال اخیر برنامه نویسی کرده ایم که فرآیند طراحی سایت را حتی با افزایش کیفیت، جذابیت و امکانات به 48 ساعت تبدیل کرده است. دیگر نیازی نیست صبر کنید و می توانید با ثبت نام رایگان، همین لحظه سایت خود را ببینید و با پشتیبانی ما به تغییر و انتخاب آیتم های داخل سایت بپردازید. توجه داشته باشید که ثبت نام و دریافت سایت کاملاً رایگان بوده و در صورت رضایت شما پس از 7 روز تست می توانید پکیج خود را تمدید کنید.

طراحی سایت فروشگاهی:

در فراسایت به سایت فروشگاه آنلاین ایده آل خود با تمامی امکانات مورد نیازتان دست یابید

پنل مدیریت اختصاصی:

پنل مدیریت اختصاصی سایت خود را دریافت کنید تا محتواگذاری و توسعه حرفه ای را تجربه کنید.

اتصال دامنه اختصاصی:

در فراسایت شما قادر به اتصال هر نوع دامنه با هر پسوندی به سایت خود می باشید.

پشتیبانی (7 روز هفته):


نیازها و مشکلات سایت خود را با تیم فنی فراسایت در کل ایام هفته درمیان بگذارید.

طراحی سایت شرکتی:

تیم فراسایت همواره نیاز سایت های شرکتی را بررسی کرده و به ایجاد آن ها در پلتفرم خود پرداخته است.

قالب هایی بدون محدودیت:

قالب هایی کاملاً رایگان انتخاب کنید و به سادگی آن ها را شخصی سازی کنید بدون نیاز به طراحی سایت با php یا asp. تا به قالب ایده آل سایت شما تبدیل شوند.

کاملاً وانکشگرا (موبایل/تبلت):

فراسایت با ایجاد زیرساخت های قدرتمند به شما وب سایتی کاملاً واکنشگرا برای موبایل و تبلت را ارائه می دهد.

مشاوره تبلیغات و بازاریابی:

فراسایت دنیایی از پیشنهادات ویژه در زمینه تبلیغات و بازاریابی سایت به کاربران خود می باشد.

ثبت نام و 7 روز تست رایگان تمامی امکانات سایت ساز/فروشگاه ساز:

بله! برند طراحی سایت فراسایت از نسل جدید طراحی و برنامه نویسی سایت با استفاده از سیستم اختصاصی و قدرتمند سایت ساز بهره می برد که امروزه در جهان و در زمینه خدمات وب پیشتاز است (بدون پیچیدگی طراحی سایت با وردپرس). ما از مشتریان هزینه ای برای شروع کار و ارائه سایت دریافت نخواهیم کرد و صرفاً پس از 7 روز تست رایگان و در صورت رضایت کامل، ما پلن های تجاری خود را با قیمتی مناسب ارائه خواهیم داد. دلیلی برای عدم استفاده رایگان هرگز وجود ندارد. به ما بپیوندید.


لینک سایت:

| [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] - [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] > https://farasite.ir