بلیچینگبلیچینگ دندان به معنای سفید کردن دندان می باشد و هدف افرادی که اینکار را انجام میدهند فقط زیبایی میباشد و هیچ خاصیت درمانی ندارد خیلی از افراد فکر میکنند در این روش لایه ای از روکش یا مواد به دندان اضافه میگردد که کاملا در اشتباه میباشند . اما به زبان ساده مواد با غلظت های مختلف بستگی به انتخاب شما بلیچینگ هوم یا آفیس بر روی سطح بیرونی دندان ها قرار داده میشود و این مواد به داخل سطح مینای دندان نفوذ کرده و رنگ رنگدانه ها را بستگی به جنس دندان شما چند درجه سفید تر میکند که این میزان سفیدی را مثل ونیر کامپوزیت یا لمینت نمیتوان از پیش تعیین کرد تا دقیقا رنگ مورد نظر متقاضی گردد.اما این میزان سفیدی در بسیاری از افراد مورد رضایت و حتی بیشتر از حد انتظارشان میگردد و در بعضی افرادی که سن بالا دارند شاید میزان سفیدی 1 تا 2 درجه باشد که برایشان رضایت بخش نباشد . ما در این مقاله قصد داریم به سوالات متداول شما در زمینه بلیچینگ دندان پاسخ دهیم و شما را از قیمت پکیج های سایت مطلع سازیم.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

Bleaching Office
بلیچینگ آفیس به معنای سفید کردن دندان ها نزد دکتر میباشد که کلیه مراحل آن از 0 تا 100 در دندانپزشکی انجام میشود . مقدمه ای که برای اینکار بسیار حائز اهمیت می باشد این است که دندان های شما عاری از هرگونه پلاک های میکروبی و جرم باشد که قطعا پیشنهاد میشود جرم گیری و بروساژ دوفک به صورت کامل قبل از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]آفیس انجام شود . که ما برای اینکه مراجعع کنندگانمان بهانه ای برای زیرآبی رفتن از این قضیه نداشته باشند و بهترین نتیجه را بگیرند این خدمت را به صورت رایگان برایشان انجام میدهیم .
خوب بریم سر اصل مطلب : بعد از جرم گیری و بروساژ ماده محافظ لثه دور تا دور دندان های شما زده شده تا آسیبی به لثه شما وارد نگردد . سپس مواد با غلظت متوسط بر روی دندان شما به مدت 30 الی 40 دقیقه قرار میگیرد که در تمام این مدت اشعه مخصوص بر روی دندان های شما میتابد . که شما بعد از انجام این مراحل نتیجه مطلوب و سفیدی دندان هایتان بلافاصله مشاهده کرده و لذت میبرید . حال برای اینکه این سفیدی را شما برای مدتی طولانی تثبیت کرده و حتی به مرور بدون مراجعه مجدد به دندانپزشکی داخل منزل این سفیدی را بهبود ببخشید توصیه هایی به شما خواهد شد که مهم ترین آن استفاده بلیچینگ هوم میباشد که برای توضیحات تکمیلی به مطالعه این قسمت بپردازید .جهت هرگونه مشاوره و خدمات حوزه بلیچینگ با شماره 09917294186 سرکار خانم مرادی تماس حاصل فرمایید.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]