ترکیه کشوری است که با جمعیت 73 میلیون نفر که در غرب مجموعه کشور ها آسیا قرار گرفته است و در ضمن جنوب شرقی آن در مجموعه کشورها اروپا میباشد و شما گردشگران تور ترکیه دقت داشته باشید که همسایه ها سرزمین ترکیه از شمال بلغارستان در شمال شرق گرجستان در شرق کشور ایران و جمهوری آذربایجان از جنوب به مرز و بوم عراق و سوریه و از غرب با یونان همجوار بوده و درضمن پایتخت این میهن آنکارا و واحد مبلغی آنان لیر میباشد و عمده مردمان ترکیه مسلمان می باشند این مرز و بوم به دو بخش اروپایی و آسیایی قسمت بندی شده‌است و دیدنی است بدانید که‌این میهن بوسیله تنگه های بسفر و دارداتل و دریای مرمره از مجموعه کشورها اروپا جدا می شود و شایان توجه شما گردشگران تور استانبول این‌که شهرهای توریستی ترکیه عبارت است از استانبول , آنتالیا , بدروم و کوش آداسی از شهرهای دارای اهمیت توریسم و جذاب درین مرز و بوم به حساب آورده می شود و همه گردشگران که به شهر ترکیه مسافرت می نمایند این قابلیت را دارا هستند که در حین زمان مسافرت خویش در تور ترکیه بازه 3 ماه در‌این مرزو بوم ( شهرها ) اقامت داشته باشند و همینطور در لحاظ داشته باشید این مرز و بوم حدودا یک ساعت و نیم از تهران عقب خیس می‌باشد.
در سالیان اخیر علاقه به مهاجرت میان ایرانیان زیاد رایج شده‌است و شور و شوق واشتیاق آنان برای مهاجرت به ترکیه بی سابقه و مختلف است چه بسا با وجود این‌که در زمان یک سال و نیم پیشین , ترکیه مشغول گونه های مشکلات امنیتی بوده است ولی هنوز نیز این مرزوبوم اصلی ترین مقصد توریسم ایرانیان به حساب آورده می شود و به لطف توافقنامه کنسل روادید در بین تهران و آنکارا و آبادی ها پرواز هفتگی در تور ترکیه برای ایرانیان مقرون به صرفه و راحت خیس شده‌است .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] این شهر قادر است خویش به تنهایی عامل جامعی جهت هجرت به ترکیه برای ایرانیان باشد عشق و علاقه مند به مسافرت کند و این شهر در تمام بعد ها احتمالی آن برای گردشگران دوچندان جالب و جذاب بوده و چشم انداز زیبای بسفر در میان دریای سیاه و مرمره , قرار به دست آوردن در مرز اروپا و آسیا , منحصربه‌فرد بودن و ترکیبی بی نقص از مورخ , سبک , سنت , مذهب , مردمان میهمان نواز و . . . . .
بازارهای ترکیه وجود بازارهای رنگارنگ و متنوعی که اکثر وقت ها با تخفیف نیز همراه است یک جاذبه توریستی برای هر توریسم به حساب آورده می شود و شما دوستان در این مکان فرهنگ وتمدن و آداب و رسوم مردمان استانبول و همینطور درین بازارها از چاشنی گرفته تا صنعت های دستی , پارچه , زیورآلات تا اجناس برند را با ارزش های مناسب می‌فروشند .
شهرهای باستانی مرزو بوم ترکیه به جا مانده تاریخی و شهرهای باستانی متنوعی را دارد و با یک کاوش در گوگل درباره‌ی شهرها و اماکن باستانی و تاریخی صد رد صد با بیشتراز 160 مورد روبرو خواهید شد .
جزیره‌ها , سواحل و دریاها ترکیه ; ترکیه خط ساحلی شگفت انگیزی را در خویش داراست که وجود دریای سیاه , مرمره و دریای کاسپین و همچنین سواحل و جزیره‌ها خوشگل , ترکیه را تبدیل به یک سرزمین شگفت انگیز , توریستی و جالب و تسکین دهنده برای گردشگر ها و گردشگران اهل ایران نموده است .
بی‌شک یک توریست عشق مند است که با ارزان ترین و شایسته ترین نرخ مسافرت نمایند و در عین حالا کلی نیز لذت از سفر خویش ببرند و همینطور دقت داشته باشید که تور ترکیه ارزان یک کدام از خوب ترین و پرطرفدارترین اشکال تورهای مسافرتی میان مسافران اهل ایران است . و این‌که مبنی بر این تور شما دوستان این قابلیت و امکان را دارید که مسافرتی خوب و شادی بخش اما کم هزینه داشته باشید و این که شایان توجه شما گردشگران تور آنتالیا این‌که , [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اشکال متفاوتی را داراست .