این جزیره ی پر بازدید هرساله صاحبخانه میلیون ها توریست است و حضور گردشگران کیش سبب ساز شده که‌این جزیره از زیرساخت های مطلوب توریسم منفعت مند باشد .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را می توان یکی‌از زیباترین جزیره‌ها این حیطه نامید که یکی قطب های توریسم کشور ایران به شمار می‌آید .
وجود زیبایی‌های ارگانیک و جاذبه‌های توریسم تاریخی , آبی رنگ زلال و واضح دریای نیلگون خلیج عجم , سواحل خوشگل و تفریحات دریایی کیش منجر شده که کیش به یکی‌از هدف های با اهمیت توریسم تبدیل شده
است و بخش اعظمی از خانواده‌ها برای گذراندن تعطیلاتی خاطره‌انگیز به کیش هجرت مینمایند .
کیش از مسیرهای پربازدید داخلی است که برای بیشتر گردشگران با سلیقه‌ها و علاقه‌های متفاوت یک مقصد ایده‌آل است .
به دلیل آنکه کیش برای هر ذوق ای جاذبه ای یگانه داراست . از سواحل خوشگل و آهسته و جاذبه های توریسم ارگانیک و تاریخی گرفته تا مرکز ها خرید امروزی و تفریحات هیجان‌انگیز و مفرح .
مدیرعامل کمپانی کشتی سازی اروندان خرمشهر در کناره مراسم بهره‌برداری از کشتی تاماران تاپ تورز ذکر کرد : کشتی توریسم تاپ تورز ابتدا سازه بود که به وسیله موسسه ها فرنگی ساخته شود و آن‌گاه به مرزو بوم تحویل داده شود که به دلیل با مسئولیت نبودن این مجموعه موسسه ها به قرار بخشید و بدقولی هایی که صورت گرفت کار ساخت این کشتی که از اسفند ۹۶ به متخصص ها کمپانی کشتی سازی اروندان سپرده شد و حالا نیز این پروژه با موفقیت کامل شدن شد .
این کشتی اینک به ناوگان دریایی جزیره کیش طولانی تر شده‌است و در مسیرهای جزیره ی کیش , جزیره هندورابی و بندر چارک به گردشگران و مسافران نوروزی سرویس ها رسانی می نماید .
جزیره ی زیبای کیش یکی‌از شایسته ترین هدف های توریسم جنوب کشورمان است که در استان هرمزگان و از توابع بندر لنگه هست و به دلیل حالت ساحلی که دارااست از محبوبیت متعددی برخوردار‌است
جزیره ی زیبای کیش همواره مقصد هجرت گردشگران داخلی بوده است . با دقت به این‌که در تعطیلات عید هستیم و بیشتر هموطنانمان به بخش ها متفاوت مرزو بوم مسافرت کرده اند ; کیش نیز یک کدام از مسیرهای پر بازدید برای تعطیلات نوروزی است و جزیره ها جنوبی کشورمان از جمله نقاط دوست داستنی برای تفریح و گشت و گذار در روز ها عید است .
به طور کلی جزیره‌ها خلیج عجم مقصدی ایده آل برای توریسم است و روز آپدیت به تجهیزات این جزیره ها قشنگ افزوده می شود , درین روزها یکی اخباری که در حوزه توریسم منتشر شد و خرسند کننده بود , به آب انداخته شدن اولی کشتی توسعه یافته توریسم اهل ایران با حضور نائب رئیس مدیریت جمهوری و رئیس ادله حوزه‌ آزاد کیش در آب های خلیج عجم بود .
در جهت تقویت و گسترش صنعت توریسم دریایی جزیره کیش , این کشتی توسعه یافته توریسم به ناوگان اتوبار دریایی این جزیره بیشتر شد .
در شامگاه ۳ فروددین ماه ۹۸ او‌لین کشتی توسعه یافته توریسم اهل ایران با حضور نائب رئیس مدیریت جمهوری آقای سورنا ستاری و مدیرعامل حیطه آزاد کیش آقای غلامحسین مظفری در کنار دریا جزیره کیش به آب انداخته شد .
این کشتی توریسم اهل ایران که تاپ تورز اسم داراست بوسیله مهندسین و متخصصان کارآزموده و توانای کمپانی اروندان خرمشهر ایجاد شده است .
این کشتی بزرگ ترین و توسعه یافته ترین کشتی مسافربری سرزمین به شمار میاید که از کالا آلومینیوم تاسیس شده است .
کشتی تاپ تورز دارنده تاییدیه فی مابین المللی است که گنجایش جابجایی آن برای انتقال مسافر نزدیک به ۲۲۰ نفر است . علاوه بر انتقال مسافر , این کشتی گنجایش انتقال ۸۰ بدن توشه و ۱۰ اتومبیل را دارااست که می‌تواند از روش دو محل ورود , بارگیری و تخلیه نماید .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] سرعت و امکان دریانوردی در وضعیت جوی‌بار متعدد را داراست که جزء خصوصیات شایان توجه این کشتی است .