������������تيونينگ جذاب دوچ چلنجرSTR هلكت������������

تيونينگ چيست؟؟
به معناي ارتقاي فني و ظاهري است. افزايش قدرت موتور، افزايش قدرت ترمزها،ايجاد يكسري تغييرات در داخل و خارج بدنه اتومبيل،ايجاد ظاهري متفاوت براي اتومبيل تا سريع تر و قدرتمندتر به نظر برسد.

هلکت مدل 2019 قدرتی در حدود 717 اسب بخار تولید می کند اما GeigerCars معتقد است این خودرو قابلیت ارتقا را دارد که حتی فراتر از 840 اسب بخار تولید شده در نسخه لیمیتد Demon است. این تیونر آلمانی قدرتی در حدود 890 اسب بخار و گشتاور 1018 نیوتون متر را در این خودرو محقق ساخته است. این ارتقای عملکرد به واسطه تغییراتی در سوپرشارژر به دست آمده است که با به روز رسانی نرم افزار موتور ایجاد می شود.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]GeigerCars در بدنه این خودرو مجموعه ای از رینگ های Devil را تعبیه کرده که أساسا برای Demon ساخته شده بودند اما برای مدل هلکت نیز قابل سفارش هستند. این خودروی ارتقا یافته هم چنین از عناصری برای عریض تر کردن بدنه بهره می برد که در چلنجر Redeye نیز دیده شده بود و کاپوت سفارشی مبتنی بر طراحی Demon با هواکش عریض و ظریف برای آن تعبیه شده است.چنان چه در تصاویر دیده می شود، GeigerCars بدنه این خودرو را با نوارهایی که از روی سقف می گذرند به همراه نسخه ای ترسناک از سگ شیطانی در کناره ها تزئین کرده است که آماده بلعیدن کلمه Cerberus با فونت شبیه به نام یک برنامه تلویزیونی در دهه 1990 است.GeigerCars قیمت این خودرویی آمریکایی تیون شده را 129 هزار یورو اعلام کرده است.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]