آموزش ساخت اکانت سامسونگ بر روی کامپیوتر

 1. می توانید با استفاده از گوشی یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسازید اما این کار به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر نیز امکان پذیر است.
 2. در کامپیوتر مرورگر را باز کنید و وارد آدرس account.samsung.com شوید. در این صفحه فهرستی را مشاهده می کنید که تمامی قابلیت های اکانت سامسونگ را معرفی کرده است.
 3. روی SIGN UP NOW کلیک کنید.
 4. در صفحه ی بعد Terms&Condition(شرایط)،Terms of Service(شرایط سرویس)،و Samsung Privacy Policy ( حفظ حریم خصوصی سامسونگ)را مطالعه کنید. سپس روی AGREE کلیک کنید. اگر با شرایط موافقت نکنید نمی توانید روند ساخت اکانت را ادامه دهید.
 5. فرم عضویت را با وارد کردن آدرس ایمیل، انتخاب یک پسورد و تکمیل برخی اطلاعات پروفایل را کامل کنید.
 6. گرینه ی Next را انتخاب کنید.
 7. تمام. حالا می توانید با اعتبارنامه ی جدید خود وارد اکانت سامسونگ شوید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

آموزش افزودن اکانت سامسونگ به روی گوشی

 1. اگر می خواهید یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را به گوشی گلکسی خود اضافه کنید می توانید این کار را به سرعت و سهولت از بخش Add Account در تنظیمات اصلی انجام دهید.
 2. تنظیمات اصلی برنامه را بر روی گوشی خود باز کنید و به بخش Accounts بروید. در این جا اکانت هایی را که جدیدا بر روی گوشی شما فعال بوده اند (فیس بوک،گوگل،Dropdox و…) را مشاهده می کنید.
 3. روی گزینه ی Add Account ضربه بزنید.
 4. فهرستی از تمامی اکانت هایی را که می توانند بر روی گوشی شما ایجاد شوند مشاهده می کنید. در کنار اکانت های فعال یک نقطه ی سبز رنگ و در کنار اکانت های غیر فعال یک نقطه ی خاکستری وجود دارد. روی گزینه ی Samsung Account ضربه بزنید (برای ادامه ی روند انجام کار باید به وای فای یا داده ی تلفن همراه خود وصل شوید)
 5. .در صفحه ی اکانت سامسونگ روی Create new account ضربه بزنید سپس باید شرایط هر سرویس موجود سامسونگ را بپذیرید. در صورت عدم پذیرش ادامه ی انجام کار ممکن نیست.
 6. جزئیات خود را در فرمی که در صفحه ی بعد مشاهده می کنید، وارد کنید. شما باید آدرس ایمیل، پسورد، تاریخ تولد و نام خود را وارد کنید.
 7. هنگامی که فرم تکمیل شد روی Sign up ضربه بزنید.


منبع : [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]