گریتینگ چیست؟چه جاهایی کاربرد داره؟
گریتینگ صفحات مشبک گونه از جنس فلز و یا غیر فلزی (پلاستیک فشرده )است.که از جنس فلزمی شود به آلومینیوم, فولاداستیل و جنس غیر فلز به فایبرگلاس, کامپوزیت که مقاومت بالایی در برابر تحمل وزن بالا دارند اشاره کرد. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بیشتر در صنعت کاربرد دارد و در مکان هایی که نیاز به گذر نور و اکسیژن هست و در عین حال نیاز به سطح مستحکمی برای عبور مور انواع وسیله و انسان است از مزایای گریتینگ میشود به این مورد اشاره کرد که سطح استحکام بسیار بالایی دارد و به این علت است که رابط باربر بصورت در هم تنیده و حالتی شبیه به تار و پود تشکیل میشوند. از نظر قیمتی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نسبت به سایر محصولات این حوزه بسیاز ارزانتر است.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

کاربرد گریتینگ:
همانطور که گفته شد بیشترین کاربرد گریتینگ در صنعت است که از جمله کف‌پوش، راه پله‌های اضطراری،کارخانه‌ها و در دور مخازن بزرگ مانند مخازن پالایشگاه و پتروشیمی استفاده و بسیار کاربردی است و همچنین در مکان ها عمومی مثل پیاده رو ها عرشه پل ها اشاره کرد. حتی گریتنیگ میتواند بعنوان یک $$$$$ هم مورد استفاده قرار بگیرد برای مکان هایی که نیاز داریم هوا رد بدل شود و از ورود اجسام دیگری جلوگیری شود.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]گریتینگ گالوانیزه :
نوعی از گریتینگ که مقاومت بالاتری نسبت به سایر ساختار های گریتینگ دارد پوشیده شدن گریتینگ با گالوانیزه هست
که باعث خوردگی کمتر در محیط های رطوبتی و اسیدی میشود و همین امر باعث مزیت فراوانی است که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] درخواست های تولید بیشتری نسبت به سایر محصولات این حوزه دارد.