نحوه ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98

از جمله با کیفیت ترین مدارس سطح کشور، مدارس شاهد هستند و در پایه های ابتدایی؛ راهنمایی (اول متوسطه) و دبیرستان (دوم متوسطه) از دانش آموزان ثبت نام به عمل خواهند آورد، ما در این مقاله سعی داریم به سوالات و ابهامات دانش آموزان و اولیاء برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اصفهان و شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 بپردازیم، لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.
مراحل نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد اصفهان

  • ورود به سایت سجا و تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی داوطلب.
  • تکمیل فرم مربوط به سوابق تحصیلی دانش آموز و اطلاعات مدرسه سابق.
  • مهم ترین مرحله ثبت نام مرحله کسب امتیاز و وارد نمودن سهمیه های دانش آموز می باشد و انتخاب مدرسه شاهد در محدوده محل سکونت دانش آموز.

داوطلبان ورود به مدارس شاهد و اولیا که قصد ثبت نام فرزندان خود در مدارس شاهد را دارند می توانند برای اطلاعات کامل از امتیازات مدارس شاهد، شهریه مدارس شاهد 98، انجام ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد فرزندان خود و هر سوال و ابهامی در مورد مدارس شاهد از طریق شماره گیری 9099072943 با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

نحوه ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98-99

داوطلبان ورود به مدارس شاهد باید با توجه به مقطع تحصیلی نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایند، تمامی مراحل و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تمامی مقاطع از طریق سامانه سجا درخت دانش می باشد و داوطلبان پس از اعلام نتایج توسط مدارس شاهد می توانند جهت ثبت نام نهایی مدارس شاهد اقدام نمایند.
معرفی سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد اصفهان

تمامی داوطلبان مدارس شاهد کل کشور باید پیش ثبت نام مدرسه ای خود را خود را از طریق سامانه سجا به نشانی سایت saja.medu.ir انجام دهند که ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام مدارس شاهد در پایه مربوطه اقدام نمایند که پس از خرید وارد مراحل بعدی ثبت نام خواهید شد که به اختصار بیان خواهیم نمود.