درباره الکتروپمپ لجن کش چدنی DML

الکترو پمپ لجن کش چدنی DML طراحی شده است که به نیازهای مربوط به پمپاژ، درمان و جابجایی فاضلاب و آب های روشن و همچنین در شرایطی که در آب آن از حاوی بقایای جامد وجود دارد، بکار رود. به دلیل وجود لوازم جانبی متعدد برای الکتروپمپ لجن کش چدنی DML ، عملکرد و قابلیت کارکرد بالا برای الکترو پمپ لجن کش چدنی DML تضمین شده است. الکترو پمپ های لجن کش برای تخلیه چاه ها ، گاراژها و انبارها یا جمع کردن آب باران ، فاضلاب ، مصارف صنعتی و آبیاری باغها و باغچه ها نیاز به ویژگی های فنی و ساختاری خاص و مختلف دارند. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مناسب ترین راه حل برای نیازهای مختلف می باشد تا بهترین عملکرد ممکن را برای برنامه های خاص و قابل اطمینان را فراهم کند. لوازم جانبی موجود برای مدل های مختلف مانند شناور مغناطیسی برای آب آشامیدنی یا حداقل مکش دستگاه تا 3 میلیمتر امکان تکمیل عملکرد پمپ ها را به طور فزاینده ای سازگار با نیازهای مختلف می کند.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
بخش ها و زمینه های کاربرد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

 • خالی کردن چاه ها، گاراژها و انبارها: برای تخلیه محل های داخلی به دلیل سیل و نفوذ آب.


 • خالی کردن مخازن: برای مکش از سیستم های بازیافت آب


 • مدیریت مایعات بار مواد جامد یا رشته ای در تعلیق: برای تخلیه لجن با ذرات جامد یا رشته ای


 • تخلیه پساب های صنعتی و صنعتی: برای تخلیه استفاده های مسکونی یا صنعتی


 • زهکشی از مناطق زیرسطحی: برای استخراج آب از مناطق پایین سطح


 • خنثی کردن مخازن: برای تخلیه سیستم های فاضلاب مسکونی و صنعتی


 • بلند کردن آب باران: برای حرکت آب موجود در مخازن بازیافت آب باران


 • آبیاری باغ ها و باغ ها: برای باغبانی و کشاورزی در مقیاس کوچک

کیفیت و جنس بدنه الکتروپمپ لجن کش چدنی DML

فناوری ، عملکرد ، کیفیت در دو شکل مختلف: استیل و چدن است. جنس بدنه الکترو پمپ لجن کش چدنی DML همان طور که از اسمش مشخص می باشد از جنس چدن می باشد. از سوی دیگر، طیف وسیعی از پمپ های برقی چدن برای استفاده های مسکونی و صنعتی ایده آل است و عملکرد بالا را حتی در شرایط سخت تضمین می کند. همان کیفیت ، همان تکنولوژی ، همان اثر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] EBARA را در دو شکل مختلف از جمله استیل و چدن نشان می دهد.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

ویژگی های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

 • ساختار پیشرفته فنی
 • ارائه راه حل ها و عملکرد بالا در مصارف گوناگون

سری الکتروپمپ لجن کش چدنی DML

الکتروپمپ لجن کش چدنی DML از سری پمپ های EBARA است که برای کاربردهای بزرگ و کاربرد سنگین مانند فاضلاب یا مجتمع های مسکونی ، صنعتی بزرگ طراحی شده است. الکتروپمپ لجن کش چدنی DML پمپ های مناسب برای فاضلاب و مواد جامد معلق بکار می رود که در دو نوع زیر وجود دارد:

 • DML(F) با پروانه تک کانال با عمل برش
 • DMLV (F) که در آن پروانه گردابی وجود دارد.

موارد مشابه با الکتروپمپ لجن کش چدنی DML

از پمپ های مشابه با الکتروپمپ لجن کش چدنی DML می توان به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و پمپ لجن کش تمام استیل RIGHT اشاره نمود که این دو به لحاظ کارکرد شبیه به الکتروپمپ لجن کش چدنی DML می باشند.

نمودار فنی الکتروپمپ لجن کش چدنی DML

در نمودار زیر می توانید مشخصات فنی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را مشاهده نمایید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]