دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 شامل 3 بخش کلی می باشد که مشاوران ما با دقت تمام دفترچه را مطالعه کرده و با تجربه چند ساله در امر ثبت نام این مقطع می توانند بهترین انتخاب رشته را بر اساس معدل و شرایط داوطلب انجام دهند، سه بخش دفترچه شامل:

  • فصل اول شامل: (تعاریف - شرایط - مدارک - نحوه گزینش)
  • فصل دوم شامل: (کد رشته محل ها)
  • فصل سوم شامل: (پیوست ها)دریافت دفترچه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1398

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 می توانید هم از طریق کانال تلگرام کنکور درخت دانش و هم از طریق لینک رنگی زیر در زمان منتشر شدن دانلود نمایید:(به محض منتشر شدن دفترچه ثبت نام لینک فعال خواهد شد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


چه کسانی در ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 نمی توانند شرکت کنند؟

متقاضیانی که دارای مدرکی بالاتر از کارشناسی هستند حق شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 را ندارند.


آیا ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 آزمون دارد؟

در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 پذیرش در 16 رشته امتحانی شامل 7 رشته گروه پزشکی و 9 رشته غیر پزشکی از طریق آزمون صورت می پذیرد و در 50 رشته از طریق بدون آزمون یا صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است که از این میزان 4 رشته گروه پزشکی است.


شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 گروه پزشکی

قبل از اینکه در مورد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بپردازیم باید ببینیم که گروه پزشکی شامل رشته های با آزمون و بدون آزمون هست که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] گروه پزشکی شامل:

  1. تکنولوژی اتاق عمل
  2. بهداشت عمومی
  3. تکنولوژی پرتوشناسی
  4. علوم آزمایشگاهی
  5. مامایی
  6. هوشبری
  7. فوریت های پزشکیچه کسانی می توانند در رشته ای پزشکی کاردانی به کارشناسی 98 شرکت کنند؟

داوطلبان جهت ثبت نام و شرکت در رشته های با آزمون کارشناسی ناپیوسته باید فارغ التحصیل رشته ای متجانس باشند و فارغ التحصیلان گروه آموزشی غیر پزشکی نمی توانند در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 پزشکی شرکت کنند.
مدرک کاردانی قابل قبول برای هر کدام از رشته های گروه پزشکی متفاوت هست که اگر نمی دانید که آیا مدرک کاردانی شما با رشته مورد علاقه تان تجانس دارد یا خیر می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون کد و از تلفن ثابت) در ارتباط باشید.


شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 گروه غیر پزشکی

گروه های غیر پزشکی شامل: گروه های آموزشی کشاورزی و منابع طبیعی ، فنی و مهندسی، ، دامپزشکی، علوم پایه، علوم انسانی وهنر می باشد که داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته 98 فارغ از رشته فارغ التحصیلی خود می توانند در هر یک از رشته های غیر پزشکی شرکت نمایند چه بر اساس آزمون و چه بر اساس سوابق تحصیلی.


ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 غیر پزشکی شامل چه کسانی میشود؟

همانطور که اشاره شد داوطلبان جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی 1398 غیر پزشکی باید دارای مدرک کاردانی مورد تایید باشند لذا فارغ التحصیلان دوره کاردانی به شرط اخذ مدرک خود تا تاریخ 31/6/98 می توانند برای رشته های نیمسال اول و دوم در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 شرکت نمایند و در صورت اخذ مدرک تا 30/11/98 فقط مجاز به انتخاب رشته نیمسال دوم آزمون کاردانی به کارشناسی 98 می باشند.
همچنین دانشجویانی که در کنکور کارشناسی ناپیوسته 97 در رشته های روزانه پذیرفته شده اند در صورتی می توانند در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 شرکت کنند که انصراف دهند و در صورت شرکت در کنکور کارشناسی ناپیوسته 98 فقط مجاز به انتخاب رشته های غیر روزانه هستند.