آیا عمل فرم دهی به بدن ( [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ) جای کاهش وزن و ورزش را می‌گیرد؟


روش های فرم دهی به بدن ( [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ) ممکن است اندازه اندام های بیرونی بدن را کاهش دهد، اما مقصود از آنها این نیست که جای کاهش وزن را بگیرد. تنها دلیل اینکه با عمل فرم دهی به بدن ممکن است وزن تان کاهش بیابد این است که در برخی از روشهای فرم دهی بافت از بدن خارج می شود و در نتیجه مقداری از وزن کاهش می یابد.
افراد چاق، ناسالم، یا آنها که عادت به تغذیه سالم و ورزش ندارد نباید راه‌حل را در عمل فرم دهی به بدن ( [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ) جستجو کنند. برای اینکه عمل فرم دهی و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به بدن بی خطر و موثر باشد، باید در وضعیت جسمانی خوبی باشید. اگر وزنتان ناپایدار است و اهل این نیست که به طور پیوسته وزن خود را ثابت و بدن خود را در حالت ورزیده نگه دارید، تغییر شکل بدنت با جراحی هیچ فایده‌ای ندارد. علاوه بر این اگر چاق هستید یا ناسالم، ممکن است دوران بهبودی پس از عملتان به درازا بکشد و در نتیجه عملتان هم رضایت‌بخش نباشد.
و اگر عادات بدتان ادامه یابد هر نفعی هم که از جراحی فرم دهی به بدن ( پیکر تراشی ) ببرید دیری به طول نخواهد انجامید. از طرف دیگر حفظ روش زندگی سالم و فعال به پیشرفت‌های دراز مدت منجر می‌شود که فقط بالا رفتن سن و تغییرات در وزن شما از جمله بارداری میتواند در آن اثر بگذارد.
برای کسب اطلاعات کامل تر به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مراجعه نمایید
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]