یکی از موارد استفاده این است که در ساخت کابینت و انواع کمد های دیواری کاربرد دارد و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای ساخت دستگیره و نیز ایجاد ریل که سبب هدایت کشو و یا درب برای باز و بستن شود، صورت می گیرد و به صورت کلی باعث تولید محصولاتی می شود که توسط این فلز قابل اجرا است.
این فلز از شکل پذیری بسیار بالایی برخوردار است و پروسه اکستروژن را با موفقیت بالایی طی می کند. از دیگر دلایل پر کاربرد شدن آن را می توان این گونه بیان کرد که کاملا سبک می باشد اما در عین حال مقاومت و پایداری بالایی را از خود نشان می دهد، همچنین جالب است که بدانید بازیافت بسیار ساده ای دارد و تمامی این موارد باعث شده است که از آن در بسیاری از صنایع استفاده شود.

قیمت تهیه پروفیل آلومینیوم برای کابینت و کمد

این فلز به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که به آن ها اشاره شد، تبدیل به یکی از کار آمدترین فلز ها شده است که برای قیمت گذاری این مقاطع اکستروژن باید المان های مختلفی در نظر گرفته شود. این موارد شامل کیفیت جنس، پوششی که بر روی آن برای رنگ آمیزی و آب کاری به کار رفته است و میزان متراژ و طولی که شما سفارش داده اید، می شود. تمامی این المان ها در کنار یک دیگر قیمت نهایی را برای شما مشخص می کند.