داخل کانکس ویلایی


همواره فضای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و حس و حال آن برای مشتریانی که قضد خرید آن را دارند مورد توجه می باشد.

این مطلب جهت آشنایی هرچه بیشتر شما با داخل کانکس ویلایی می باشد که برای تکمیل مشاهدات خود می توانید به طور حضوری به نمایشگاه شرکت مراجعه نمایید تا توضیحات مناسب با هر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را دریافت کنید.محیط داخل کانکس ویلایی

داخل یک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بنا به نیازمندی های شما می تواند از ساده تا پیشرفته تجهیز شده باشد.

اما به طور کلی می توان گفت که داخل کانکس ویلایی شامل فضای ورودی، حال و پذیرایی، سرویس بهداشتی و اتاق خواب و آشپزخانه می باشد.


با توجه به درخواست، می توان هریک از فضاها را متناسب با محیط مدنظر شما طراحی کرد. هریک را افزایش داد و یا موردی را حذف کرد.


در ادامه، داخل کانکس ویلایی را به گونه ای برای شما تشریح خواهیم کرد تا بتوانید درک مناسبی از فضا به دست آورید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


ورودی اصلی کانکس ویلایی


هر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در ابتدایی ترین فضای آن، شامل قسمت مربوط به درب ورودی و فضای دسترسی به فضای داخلی می باشد.


در اکثر کانکس های ویلایی قسمتی برای تراس تعبیه شده است که به دو صورت قابل اجرا است.


• به صورت فرو رفتگی
• به صورت برآمدگی


درب های کانکس ها قاعدتا به گونه ای طراحی می شود که کاملا ضد سرقت باشد و به قفل های اساسی و قفل شب، مجهز باشد.


در مواردی که از درب ضد سرقت استفاده نشود، از آکارئون به عنوان محافظ استفاده می شود.


فضای حال و پذیرایی داخل کانکس ویلایی


پس از ورود به فضای اصلی کانکس با اصلی ترین محیط سازه رو به رو خواهید بود که محیط حال و پذیرایی می باشد.


پنجره های تعبیه شده برای این فضا می بایست به گونه ای طراحی و مهندسی شود تا نور مناسب را به داخل هدایت کند و فضایی دلباز را ایجاد نماید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


در این فضا، میحطی دلنشین برای مبلمان وتلویزیون و همچنین فضای مناسبی جهت نصب کولر گازی، سیم کشی ها و تعبیه می شود تا کاملا شما را برای داشتن ویلایی راحت و زیبا یاری رساند.آشپز خانه کانکس ویلایی

در آشپزخانه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تمامی تجهیزات اولیه برای استفاده هر چه راحت تر شما ایجاد شده است. همانند دیگر منازل، کانکس ویلایی نیز شامل آشپزخانه ای می باشد که سینک، گاز، هود و تمامی موارد مورد نیاز را در خود جای داده است و شیرآلات و لوله کشی مناسب با آن صورت گرفته است.


موردی که شاید ذکر آن خالی از لطف نباشد، مسئله دسترسی آسان آشپزخانه به فضای حال می باشد.


به گونه ای که با احتساب فضای در دست، این دو محیط به یکدیگر مرتبط می شوند. در صورتی که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، فضای کوچکتری داشته باشد، گاها از اجرای کانتر برای قسمت آشپزخانه صرف نظر می شود تا محیط دلباز تری را به شما هدیه بخشد.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


اتاق خواب کانکس ویلایی


همانطور که می دانیم فضای اتاق خواب به عنوان محیطی خصوصی و آرام به حساب می آید. برای کانکس نیز، اتاق های خواب توسط یک راهرو کوچک از حال جدا می شود تا دید کمتری از حال به اتاق موجود باشد و محیط آرامتری در اختیار قرار دهد.


در داخل اتاق نیز کمدهای دیواری تعبیه شده که برای اینکه فضای محیط با باز شدن درب کمد اشغال نشود، به صورت ریلی می باشد.سرویس بهداشتی و حمام کانکس ویلایی

سرویس بهداشتی در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در قسمتی تعبیه می شود که دسترسی آسانی از تمامی فضاها به این محیط امکان پذیر باشد. اما سرویس حمام آن در اتاق خواب اجرا می شود.


داخل سرویس ها، روشویی، آینه، فلاش تانک و شیرآلات و لوله کشی صحیح صورت می گیرد.


همچنین لازم به ذکر است که بدانید چاه سرویس بهداشتی به چاه فاضلاب متصل می شود.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


امکانات داخل کانکس ویلایی


علاوه بر این امکانات رفاهی که در بالا ذکر شد، در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توان امکانات اضافی دیگر مانند تانکر آب، باربیکیو و موارد دلخواه دیگر را نیز اجرا کرد.
تمامی این موارد بسته به اندازه محیط در دسترس برای شما می باشد.


برای اطلاع از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و برخورداری از مشاوره هرچه بهتر در خصوص بهترین خرید خود می توانید با شرکت دپوکانتین در ارتباط باشید.
با توجه به تجهیزات و امکانات دلخواه هر مشتری، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیز متفاوت خواهد بود. از این رو برای آگاهی از آخرین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با دفاتر فروش تماس بگیرید.