[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]به دلیل سطح بالای اساتید آن ، از اهمیت و امتیاز فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشند. همانند[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، چنانچه دانش آموزان بتوانند نمره و شرایط مورد نظر را برای پذیرش در آزمون مدارس شاهد داشته باشند، وارد مدرسه شاهد می‌شوند. هزینه ثبت نام در مدارس شاهد 98-99 در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد.
خوشبختانه در سال‌های اخیر امکان تحصیل در مدارس شاهد برای تمامی دانش‌آموزانی که فرزندان خانواده‌های شاهد نمی‌باشندنیز وجود دارد. با توجه به بالا بودن سطح اساتید و امکانات این مدارس ، دانش‌آموزانی که مایلند در این مدارس مشغول به تحصیل باشند، در صورت دارا بودن شرایط و همچنین کسب نمره قبولی با پرداخت شهریه تعیین شده می توانند در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل می‌گردند.
هزینه ثبت نام در مدارس شاهد 98-99 برای والدین و دانش آموزان مدارس غیر شاهد می‌باشد. به دلیل امکانات و همچنین سطح بالای ای مدارس، بسیاری از دانش آموزان مایل به تحصیل می باشند. بنابراین برای خانواده‌های محترم شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، تحصیل به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت شهریه ممکن می‌باشد.

source: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]-ایران تحصیل