متقاضیان محترمی که با توجه به معدل بالای خود در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] پذیرفته نشده اند و داوطلبانی که در ثبت مشخصات تاثیر گذار خود مانند معدل اشتباه نموده اند که عدم قبولی ایشان ناشی از اینگونه اشتباهات می باشد می توانند جهت اعتراض به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اقدام نمایند.
اعتراض به نتایج قبولی بدون کنکور دانشگاه آزاد صرفا از طریق سامانه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بوده و هر گونه اعتراضی را باید با این درگاه پیگیری و ثبت کنید لذا دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که هر گونه مراجعه حضوری جهت ثبت اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بی نتیجه خواهد بود و هیچ قسمتی در دانشگاه ها جهت پاسخگویی به این اعتراضات تعبیه نشده است لذا جهت ثبت اعتراض و پیگیری آن حتما از طریق سامانه azmoon.org اقدام کنید.
به اطلاع می رسانیم اگر در ورود به سامانه azmoon.org و ثبت اعتراض به نتایج قبولی بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشکل مواجه می باشید می توانید از سراسر کشور با مرکز مشاوره ثبت نام و اعتراض به نتایج دنشگاه آزاد تماس بگیرید و امور ثبت نام و یا اعتراض خود را به صورت تلفنی پیگیری نمایید.

source: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]-ایران تحصیل