تعریف پرینتر کارت


پرینتر چاپ کارت پی وی سی نوعی دستگاه چاپ است که برای چاپ کارتهای پی وی سی مناسب است و به نام کارت پرینتر معروف است. کارت پی وی سی از پلاستیکی به نام PVC تولید شده که امروزه بسیار کاربرد دارد. کارت شناسایی، کارت اعتباری، انواع کارت تخفیف و... از انواع این کارتها می باشند که چاپ آنها مستلزم وجود چاپگر کارت است. کارت پرینترها در انواع مختلفی وجود دارند که هر یک از آن ها قابلیت تولید و چاپ انواع مختلفی از کارت‌ های پی وی سی را دارند. بنابراین کاربران این دستگاه ها می ‌توانند بر اساس با نیازشان و انتظاری که از کارت ها دارند، اقدام به تهیه چاپگر نمایند.


مزایای کارت پرینتر


پرینتر کارت ها دارای استحکام و ماندگاری بسیار بالایی هستند و می توان از آنها به صورت پایدار و مداوم استفاده نمود. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نوعی دستگاه هوشمند است و با استفاده از آن می توان همزمان دو کارت را چاپ نمود.


ویژگی های پرینتر چاپ کارت پی وی سی


پرینترهای چاپ کارت پی وی سی در انواع گوناگونی وجود دارند و برخی از آنها به ماژول های رمزگذار و یا لمینت و هولوگرام مجهز می باشند. این امکاناتی که در چاپگرهای کارت وجود دارد موجب می شود که کارت ها دارای ماندگاری بوده و در مقابل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی امنیت بالایی داشته باشند. کارت پرینتر قابلیت چاپ بر روی انواع کارت های PVC نظیر کارت دانشجویی ، کارت خوابگاه ، کارت باشگاه ، کارت پارکینگ ، کارت اعتباری ، کارت شناسایی کارت پرسنلی ، کارت حضور و غیاب و انواع کارت های هوشمند را دارد.


قیمت پرینتر کارت

برای کسب اطلاع از قیمت پرینترها می توانید به مراکز فروش و نمایندگی های مجاز این محصولات مراجعه نمایید و پرینتر مورد نظر را متناسب با نیاز و بودجه خود تهیه نمایید.