پذیرش در رشته پزشکی با توجه به راه های مختلفی امکان پذیر خواهد بود. یکی از روش ها برای ورود به رشته پزشکی این است که موفق به کسب رتبه مجاز و همچنین درصدهای لازم در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]شوید. در این صورت می توانید در 11 رشته پزشکی در هر یک از رشته های دانشگاه های مختلف پذیرفته شوید.
روش دوم برای داوطلبانی است که مایل به ثبت نام پزشکی بدون کنکور می باشند و از توان مالی بالایی کمی برخوردار می باشند، انتخاب [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیز یکی از روش های پذیرش خواهد بود. در این صورت علاوه بر حضور در کلاس ها، خواهید توانست با هزینه پایین تری نسبت به دانشگاه های پردیس خودگرادان و دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهید.
روش دیگری که برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور وجود دارد، منحصر به آن دسته از داوطلبانی می باشد که امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور را خواهند داشت و به همین دلیل چنانچه از شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی برخوردار باشند و همچنین توان مالی کافی برای ورود به دانشگاه های مختلف در خارج از کشور را داشته باشند، می توانند نسبت به قبولی اقدام نمایند.

source: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]-ایران تحصیل
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]