چگونه به سبک Hip Hop لباس بپوشیم؟در حال‌حاضر در ایران موسیقی رپ بسیار پیشرفت کرده است و تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان را جذب خود کرده است. این امر سبب شده است که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]در میان این قشر تبدیل به یک فرهنگ شود. فرهنگی که دارای 4 اصل اساسی شامل رپ کردن، گرافیتی، رقص و لباس می‌باشد. اما از بین این 4 رکن، نوع لباس پوشیدن از بقیه محسوس‌تر و فراگیرتر است. سبک خاص HipHop در پوشش باعث شده همه دوست‌داران آن متحدالشکل و با یک استایل در جامعه حاضر شوند.پوشیدن شلوار و تی‌شرت‌های چند سایز بزرگ‌تر از خود از آن‌جا باب شد که در محله‌های فقیرنشین آمریکا در دهه 60 میلادی، بچه‌های کوچک‌تر مجبور به پوشیدن لباس‌های برادران بزرگ‌تر از خود بودند. در آن دوران هرکس شلوارش بزرگ‌تر بود به این معنی بود که برادرش بزرگؕتر است!در دهه 80 برند‌هایی مانند adidas، Kangol، Prokeds پا به این فرهنگ گذاشتند و خودشان را با Hip Hop هماهنگ کردند. از آن تاریخ مد Hip Hop دستخوش تغیرات زیادی شد تا به شکل امروزیش رسید.در زیر چند اصل اولیه برای پوشیدن بهتر به سبک Hip Hop آورده شده است.
  • قدم اول: لباس‌های مناسب اندام خود انتخاب نکنید!!!

وقتی شما می‌خواهید به[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بپوشید نباید لباس‌هایی را انتخاب کنید که سایز شما باشد. لباس‌هایی را انتخاب کنید که خیلی گشاد یا خیلی بزرگ باشند به طوری که انگار لباس شخص دیگری را پوشیده‌اید! Hip Hop بیان کننده سبک شخصی شماست و هدف آن نشان دادن الهه درونی شما می‌باشد.
  • قدم دوم: لباس‌های با طرح‌های مناسب سنتان انتخاب کنید.

اگر شما در دهه 50 بزرگ شده‌اید، ممکن است استایل‌هایی را به یاد داشته باشید که در حال حاضر طرفدار چندانی نداشته باشد. البته این امر، طبیعت دنیای مد و لباس است. این ویژگی باعث می‌شود که تیپ شما به‌طور پیوسته در حال تغیر باشد. با توجه به گستردگی Hip Hop شما باید استایلی را برای خود انتخاب کنید که مناسب سن و ویژگی‌های شخصیتی شما باشد.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]:

مهم‌ترین قسمت‌ها در استایل Hip Hop آقایان شلوار و کفش می‌باشد.
  • بهترین شلوار را پیدا کنید.

شلوار های چریکی بیشتر به Hip Hop معروفند ولی شما مجبور به انتخاب آن‌ها نیستید. شلوار‌های جین روشن که با چرم تزئین شده‌اند بیشتر به روز هستند. اگر شلوار چریکی انتخاب کرده‌اید از پوشیدن تیشرت‌های گشاد خودداری کنید. شلوار خود را با یک سوئی‌شرت ساده و یک تیشرت زیر سوئی‌شرت هماهنگ کنید.
  • کفش!

کفش می‌تواند زیبایی ظاهر شما را تکمیل کند و یا آن را تحت شعاع قرار دهد. بسته به اینکه کفشتان را در جای رسمی می‌خواهید استفاده کنید و یا در شهر پرسه بزنید، انتخاب هایی متفاوت داشته باشید. نایکی،کانورس و آدیداس بهترین برندها برای سبک Hip Hop شما هستند. به طوری که کفش‌های اسنیکرزشان جداً وسوسه انگیزند.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]:

در Hip Hop دخترانه، شلوارک‌ها و کفش‌های اسنیکرز نقش اساسی دارند.
  • شلوارک‌های رنگی انتخاب کنید:

برای رقص Hip Hop شلوارک‌های تنگ به همراه کفش‌های پاشنه دار پوشیده می‌شوند. شما اکنون بیشتر از گذشته در پوشیدن شلوار حق انتخاب دارید. شلوارهایی را انتخاب کنید که دمپای آن کشبافت باشد. ممکن است در هر دقیقه طبق سلیقه خود یکی از پاچه‌ها بالا یا پایین باشند. اگر شما می‌خواهید فوق‌العاده باشید از لباس‌های نخی و شلوارهای اسپندکس استفاده کنید.
  • حالت طبیعی موهای خود را حفظ کنید:

حالت طبیعی موهای خود را حفظ کنید و موهای خود را با دستمال سرها، هد بندها و یا هرچیزی که دوست دارید زینت دهید. Hip Hop از ذهن شما سرچشمه می‌گیرد و موهای شما پیام‌های زیادی در رابطه با اندیشه شما در بر دارد.


  • قدم سوم: تیپ Hip Hop خود را فوق‌العاده کنید.

نیازی به خرید لباس‌های گران قیمت نیست. شما خیلی راحت بدون صرف هزینه زیاد می‌توانید تیپتان را فوق‌العاده کنید. سخت نگیرید، می‌توانید این کار را با استفاده از حداقل امکانات مثل انگشتر‌های کوچک و یا سگک های کمربند و ساعت‌های رنگی انجام دهید و ظاهرتان را خاص کنید.بانوان برای زیبا ساختن تیپشان می‌توانند از گوشواره‌های حلقوی و یا زنجیرهای کوچک با پلاک‌های بزرگ و ساعت‌هایی با صفحه‌های بزرگ استفاده کنند.بسیاری از استایل‌ها در Hip Hop قدیمی نمی‌شوند و اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به سختی لباسی را دور می ریزید می‌توانید در هر زمانی طبق مد لباس بپوشید. حتی شلوارهای جین روشنی که دارید، اگر روزی دیگر مد نباشند پس از مدتی دوباره مد خواهند شد.“به آنچه می پوشید مطمئن باشید”

مهم نیست که شما چه می‌پوشید فقط باید به آن اطمینان داشته باشید، به طوری که انگار بهترین لباس‌ها را پوشیده‌اید و در بهترین فرم خود قرار دارید.

منابع:[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]