8 روش شیک و مدرن جهت استفاده از آینه برای دکوراسیون اتاق خواب

به کارگیری آینه در سرویس خواب نقش بسیار مهم و کلیدی در طراحی دکوراسیون اتاق دارد. استفاده از آینه برای آرایش و پیرایش در فضای اتاق خواب پارامتر بسیار مهمی به شمار می آید. در این مقاله ما به شما پیشنهاد می کنیم اصول و نکاتی که مرتبط با جایگذاری آینه است را به دقت بررسی کنید. از سوی دیگر با توجه به اندازه اتاق خواب خود دست به انتخاب بزنید و آینه ای متناسب تهیه کنید. همچنین به این امر توجه داشته باشید که چه سبک دیزاینی را با چه نوع آینه ای می توان هماهنگ کرد. همچنین در ادامه سعی بر آن داریم تا شما را با ایده پردازی در فضای اتاق خواب با استفاده از آینه بیشتر آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید تا اصول چیدمانی بهتر از گذشته را دنبال کنید.
اتاق کوچک و آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب را باید متناسب با اندازه اتاق خواب خود انتخاب کنید. بر فرض اگر اتاق خواب شما کوچک است نیازی نیست از میز توالت بسیار بزرگ و آینه ای بزرگ تر بهره بگیرید. ایده پردازی با آینه کوچک و طراحی اتاق با استفاده از یک میز توالت کوچک همانند تصویر سازی ارائه شده کار شما را برای رفت و آمد در اتاق ساده تر می کند.
اتاقی لوکس و ایده ال با آینه سرویس خواب

آینه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یکی از مهم ترین گزینه های است که به دکوراسیون اتاق خواب لوکس شما بسیار کمک می کند. اگر می خواهید همانند ایداپردازان حرفه ای یک اتاق خواب لوکس داشته باشید می توانید از تم طلایی سفید استفاده کنید. آینه های جورچین دور طلایی با میز سفید ایده ای است که در تصویر ارائه شده و به خوبی مشاهده می شود.
همچنین به شما پیشنهاد می کنم تا مقاله [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را مطالعه کنید.
یک طراحی جدا با آینه سرویس خواب

آینه در اتاق خواب خود به تنهایی می تواند بخشی از فضا را دکور کند. به تصویر ارائه شده دقت کنید. با استفاده از یک میز آرایشی بزرگ و کشوهای همراه بخشی از اتاق به صورت یک دیوار کوب دیزاین شده است. در قسمت انتهایی یک صندلی و آینه کار چیدمان را به انجام رسانده است. این سبک ایده پردازی برای اتاق خواب های بزرگ پیشنهاد می شود.
ایده پردزای سلطنتی با آینه سرویس خواب

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] سرویس خواب خود را اگر می خواهید به سبک سلطنتی تهیه کنید برای شما چند پیشنهاد داریم. اول از همه اینکه تم رنگ طلایی را به هیچ عنوان از قلم نیندازید. اگر فضا به اندازه کافی در اختیار دارید بخش از محیط را برای میز توالت، کمد همراه و آینه و صندلی اختصاص دهید. این امر را با تناژ رنگی سفید طلایی دنبال کنید تا طراحی اتاق شما به بهترین نحو ممکن دنبال شود.
دکوراسیونی مدرن با آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب را می توانید بر اساس سبک های متفاوتی تهیه کتید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در این ایده پردازی آینه به سبکی مدرن تهیه شده است. آباژورهای خاص در کنار آینه قدی و یک میز آرایش ساده کار دکوراسیون را با سبکی بسیار مدرن به انجام رسانده است. می توانید از تم مشکی خاکستری استفاده کنید تا ایده پردازی بسیار خاص تری را به دست آید.
دکوراسیون طلایی با آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب خود را می توانید با متفاوت ترین حالت ممکن تهیه کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این سبک آینه با تناژ رنگی طلایی درست همانند میز آرایش تهیه شده است. با استفاده از یک صندلی صورتی رنگ مخملی کار دیزاین جلوه بیشتری پیدا کرده است. همان طور که مشاهده می کنید آینه در گوشه ای از اتاق خواب قرار گرفته است و مشرف به تخت نیست. این امر یکی از اصول چیدمان آینه در اتاق خواب است
ایده پردازی چوبی با آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب خود را می توانید در یک فضای از پیش آماده شده قرار دهید. به عنوان مثال در تصویر سازی ارائه شده آینه به صورت قدی در یک دیوار کوب چوبی که شبیه به پارتیشن دو فضا را از هم جدا کرده است قرار گرفته است. سپس با استفاده از یک میز دکوری با رنگ مترداف میز تلویزیون و میز آرایش به صورت ترکیبی آماده شده است. شما می توانید با استفاده از پاف های زیبا و تلویزیون های دیواری کار این دیزاین را بهتر دنبال کنید.
همچینین می توانید برای آشنایی با پاف مطلب[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را مطالعه کنید.
نحوه جایگذاری آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب خود را باید بر اساس اصول درست چیدمان در اتاق خواب قرار دهید. به شما توصیه می کنیم آینه را هیچ وقت روبروی تخت یا در قسمتی از اتاق که به درب ورودی مشرف است قرار ندهید. از آنجای که اتاق خواب یک فضای کاملاً خصوصی است باید آینه در قسمتی از اتاق قرار داده شود که از بیرون به داخل اتاق دید نداشته باشد. برای این منظور شما می توانید قسمت بالای تخت را که بهترین مکان برای جایگذاری است انتخاب کنید.
شما می توانید از طریق این لینک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را در طراح ها و رنگ های متفاوت مشاهده کنید.
ندازه های آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب خود را با هر اندازه ای که تمایل دارید نباید انتخاب کنید. انتخاب اندازه آینه به مساحت محیطی که به دیزاین آن پرداخته اید مربوط می شود. به عنوان مثال این تصویر سازی آینه گرد بسیار کوچکی با استفاده از یک میز دکوری ساده کار چیدمان را به انجام رسانده است. این امر علاوه بر مرتفع کردن نیازهای شخصی شما یک دکوراسیون مدرن را نیز از آن شما کرده است. همچنین فضای زیادی برای جایگیری این آینه اختصاص داده نشده است.
انواع آینه سرویس خواب

شما می توانید از آینه های آنتیک برای دکوراسیون های لوکس خود استفاده کنید. در این تصویر سازی یک آینه پتینه کاری شده آنتیک در کنار میز توالت قرار داده شده است. علاوه بر زیبا سازی بیشتر در محیط یک دکوراسیون به سبک کلاسیک را نیز از آن شما کرده است.
نتیجه گیری

در جهان امروز استفاده از اجناس لوکس جهت طراحی دکوراسیون منزل می تواند هزینه بسیاری را برای شما در برداشته باشد که شاید این موضوع مطلوب هرکسی نباشد. پس شما با کمی جستجو و مشاوره و تحقیق و البته کمی خلاقیت می توانید با هزینه ای کمتر ، بهترین کیفیت و زیبایی را در خانه و اتاق خواب خود داشته باشید.
خوشبختانه مشاوران شرکت طراحی و دکورا سیون [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] شما را در این راه یاری می رسانند.
به شما توصیه می کنیم سبک های دیگری از چیدمان آینه را در تصاویر ارائه شده مشاهده کنید.
منیع : [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]