[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و بالاخص گوشی های آیفون، امروزه یکی از دغدغه های بزرگ کاربران این گوشی هاست. [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کار پیچیده اما ممکن است و شما می توانید با صرف هزینه کمی، گوشی یا تبلت خود را نجات دهید. آیفون شما ممکن است به دلیل ضربه خوردن، آب خوردگی، اتصال به پاوربانک و یا شارژر غیر اورجینال دچار مشکلات سخت افزار شود. در این صورت، بهترین گزینه برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، ویدئوهای کاربردی و تخصصی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

یکی از رایج ترین انواع تعمیرات آیفون ، تعمیر شکستگی صفحه نمایش است؛ به همین دلیل تدابیر و راهکاری های خوبی برای تعمیر آن وجود دارد. در واقع شکسته شدن صفحه نمایش آیفون یکی از مشکلات اصلی خریداران در ۶ ماه اول خرید محصولات آیفون است. اگر صفحه ی آیفون شما شکسته یا ترک خورده است، نگران نباشید؛ تعمیرات آیفون مربوط به صفحه نمایش با هزینه کمتری نسبت به تعویض صفحه نمایش انجام می شود. که برای آگاهی از تعویض گلس ال س دی موبایلتان می توانید قسمت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مطالعه کنید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

آیفون های اپل هم مثل دیگر گوشی های موبایل دیگر از باتری لیتیوم یونی بهره‌مند هستند. ماهیت باتری های لیتیوم یونی به گونه‌ای است که با گذر زمان و قرار گرفتن در سیکل های شارژ به تدریج ظرفیت و توان اولیه آن ها کاهش پیدا می‌کند. بنابراین بعد از گذشت چند سال، باتری گوشی کیفیت شارژدهی اولیه خود را از دست می‌دهد و کاربر ملزم به تعویض باتری آیفون می‌شود. تعویض باتری یکی از رایج ترین تعمیرات آیفون های اپل است و بدون تردید اگر شما هم چند سال از یک آیفون استفاده کنید، ملزم به انجام این تعمیر خواهید بود.
کارشناسان واحد تعمیر موبایل در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به تمام این نکات مهم واقف هستند و شرایط لازم را دارند. پس اگر به دنبال یک تعمیر بی‌دردسر، سریع و با کیفیت و با هزینه ی پایین هستید،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود.
منابع:
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]