چرا تور آنتالیا نوروز 98

تعطیلات نوروز برای ما ایرانیان اهمیت زیادی دارد و همیشه سعی میکنیم تا قبل از شروع تعطیلات برنامه سفر و تعطیلات را تنظیم کنیم. آنتالیا با داشتن آب و هوای بهاری و مطبوع مقصد اکثر گردشگران و به خصوص ایرانیان است و با داشتن مناظر زیبا و سواحل دل انگیز برای افرادی که میخواهند زمانی از شلوغی و استرس شهر در امان باشند تور آنتالیا نوروز 98 بهترین انتخاب برای شروع سالی جدید است.تعطیلات نوروز در آنتالیا پر از هیجانات و برنامه های مفرح است. جاذبه های دیدنی آنتالیا ، بازارهای محلی آنتالیا ، فستیوال ها و جشن های آنتالیا همه و همه مواردی هستندکه باعث شده اند ایرانیان علاقمند شوند که [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]را در نوروز 98 تجربه کنند.
ایرانیان نیازی به اخذ ویزا برای ترکیه ندارند و این هم امتیازی است که دولت ترکیه برای مسافران ایرانی در نظر گرفته است.
بهترین زمان سفر به آنتالیا

فصل بهار یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر به آنتالیا است و بهترین زمان سفر به آنتالیا تعطیلات نوروز است چرا که آنتالیا به دلیل نزدیکی به دریای مدیترانه در این فصل آب و هوایی مطلوب و زیبایی خیره کننده ای را دارد.خدمات تور آنتالیا نوروز 98

دلارام سیر برای مسافران و هموطنانی که قصد سفر به آنتالیا را دارند خدمات زیر را به همراه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ارائه می دهد:
• پرواز رفت و برگشت با پرواز ترک سان اکسپرس
• 6شب اقامت هتل
• ترانسفر فرودگاهی
• راهنمای فارسی زبان
• بیمه مسافرتی
پروازهای آنتالیا نوروز 98

شروع پکیج های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از 5 شب و 6 روز است است که هر روز پرواز ترک سان اکسپرس را دارد.تورهای 6 شب و 7 روز آنتالیا که با پرواز ترک سان اکسپرس همراه هستند.پرواز سان اکسپرس چون پرواز ترک است مستقیم به آنتالیا میرود و این در صورتی است که پروازهای ایرانی مستقیم به آنتالیا نمی روند.قیمت تور آنتالیا نوروز 98

شما برای 5 شب اقامت در آنتالیا با پرواز ترک سان اکسپرس حدود 5300000 تومان هزینه میپردازید البته که پروازها هر روز از تهران به ترکیه انجام می شود و تاریخ رفت را میتوانید انتخاب کنید.
اما در نظر داشته باشید به دلیل درخواست زیاد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نوروز 98 حداقل یکماه زودتر نسبت به خرید بلیط اقدام کنید تا بتوانید تور ارزان آنتالیا را به همراه هتل های با کیفیت انتخاب کنید.
انتخاب هتل در تور نوروز آنتالیا

در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای مسافران اغلب خدمات هتل بسیار قابل اهمیت است ، اینکه چه خدمات رفاهی و سرگرمی را در اختیار مسافران و کوکان قرار میدهد. ترانسفر رایگان رفت و برگشت به فرودگاه از جمله خدمات و مزایای هتل محسوب می شود همچنین داشتن استخر آبگرم ، یک امتیاز برای هتل به حساب می آید.