[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس , از مجموعه ارزانترین هتلهای زنجیره ای میباشند که در عین ارزانی از سرویس دهی خوب و با کیفیت و قابل قبولی بر خوردارند .
همیشه اصلی ترین دغدغه هر مسافری انتخاب محل مناسب برای اقامت بوده و این دغدغه وقتی دو چندان میشود که مقصد سفر خارج از کشور و بودجه شما محدود باشد. برای انتخاب محل اقامت مناسب پارامترهای متعددی وجود دارد که با توجه به شرایط و سلایق افراد مختلف در گزینه نهایی و انتخاب آن تاثیر بسزائی دارد. در این مطلب به بررسی مزایا و معایب مجموعه هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس میپردازیم .
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]Hotel ibis budget Paris Porte de Montreuil
سری هتلهای ibis زیرمجموعه گروه فرانسوی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است. این گروه مالک هتل های زنجیره ای متعدد در بازه لوکس تا بسیار ارزان بوده و مجموعا بیش از ۳۷۰۰ هتل را در مالکیت خود دارد. از سری لوکس Sofitel با ۱۲۱ شعبه و از سری میان رده Novotel با ۴۱۴ شعبه متعلق به این شرکت می باشد. هتل های ارزان این گروه ۴ شامل زیر مجموعه F1 و ibis budget و ibis styles و ibis می باشد که F1 ارزان ترین و ibis گران ترین آن ها می باشد. از مجموعه هتل های ارزان، ibis با بیش از ۱۰۳۰ شعبه در ۵۹ کشور جزء مشهورترین هتل های ارزان قیمت جهان می باشد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
مهمترین مزیت آن اعتماد به نام هتل و انتخاب بر آن است. از دیدگاه من تمیز بودن هتل و غیر مستعمل بودن وسایل آن جزء لاینفک ibis بود، البته در برخی هتل ها بویژه در شرق آسیا (پاتایا، بانکوک، کوالالامپور) موارد منفی در نظرات مهمانان هتل در سایت های معتبر نظیر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] وجود دارد که بررسی کامل این سایت و سایتهای مشابه قبل از هرگونه انتخاب را الزامی میکند. در هر صورت اکثر اتاق های ibis با وسایل به روز تجهیز شده و حداقل ها در آن به خوبی رعایت شده است. شاید استفاده بیش از حد از وسایل مدرن باعث القای فضایی سرد و بی روح (بویژه در اتاق ها) شود که در انتخاب شما مینواند تاثیر گذار باشد. همچنین عدم وجود یخچال در این هتل ها، باید در برنامه ریزی سفر شما لحاظ شود.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]Ibis Styles Hôtel Paris Gare du Nord
نکته بعدی دقت در انتخاب شعبه هتل در هر شهر می باشد. در برخی از شهرها بیش از یک شعبه از این هتل وجود دارد که باید مناسب ترین موقعیت را انتخاب کرد. مثلا در استانبول سه هتل از سری ibis و ۹ هتل دیگر از Accorhotels وجود دارد. در حالیکه , در کمال ناباوری این گروه در پاریس 188 هتل (!!) دارد که البته بخشی از آن ناشی از ساختار فرانسوی شرکت است. معمولا ibis برای کاهش هزینه های خرید ملک، کمی دورتر از مرکز شهر واقع شده است که میتواند در انتخاب شما بین این هتل و هتل ارزان قیمت سایر رقبا تاثیر گذار باشد.
خدمات ibis معمولا به عنوان یک هتل ارزان بدون صبحانه است و قیمت صبحانه در مقابل سرویسی که دریافت میکنید گران است و پیشنهاد من برنامه ریزی برای صبحانه در خارج از هتل است.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]Ibis Paris Tour Eiffel Cambronne
نکته جالب توجه در قیمت هتل های ibis یکسان بودن قیمت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با سایت های رزرو آنلاین هتل مانند [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است. دلیل آن تضمین سایت رسمی برای ارایه پایین ترین قیمت است و به نظر من یک مزیت در این قضیه برای ما وجود دارد. در این حالت شما میتوانید به راحتی با ارسال یک ایمیل به هتل بدون نیاز به کارت های اعتباری اقدام به رزرو کنید و پس از رسیدن به هتل هزینه اقامت را پرداخت کنید.
با توجه به محدودیت فعلی کارت های اعتباری بین المللی برای ایران، در این صورت نیازی به سایتهای واسط نخواهید داشت. به این منظور پس از جستجوی شهر مورد نظر و با وارد شدن به صفحه اختصاصی شعبه هتل (مانند تصویر زیر) میتوانید ایمیل و حتی مختصات آن را جهت استفاده در سیستم GPS بیابید. در اکثر شعبات ibis اینترنت وای فای رایگان به صورت کدهای روزانه ارایه میشود که رایگان بودن آن را نیز میتوانید در گوشه پایین سمت چپ صفحه اختصاصی هتل کنترل کنید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]استفاده از صفحه اختصاصی یکی از شعب هتل ibis در دبی برای رزرو بدون کارت اعتباری
اگر زیاد سفر میکنید متوانید از برنامه هایی که مجموعه Accor برای مشتریان وفادار دارد استفاده کنید. یعنی شما به ازای هر یورو پرداختی به مجموعه Accor امتیازی جمع میکنید که پس از جمع آوری حداقل امتیاز میتوانید از تخفیف های خاص بهره مند شوید.
در هر صورت، هتل ارزان ibis مانند هر هتلی مزایا و معایبی دارد که اصلی ترین مزایای آن را ذکر کردم. از طرف دیگر، خیلی مواقع میتوان هتلی با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر از ibis یافت و یا برای یک سفر رمانتیک ibis را سرد خواهید دید. برای بسیاری از افراد نیز صبحانه جزء لاینفک اقامت در هتل است که با جمع کردن هزینه آن در قیمت اتاق، شاید دیگر توجیهی برای انتخاب این هتل وجود نداشته باشد.
آیا شما تجربه اقامت در هتل ibis یا سایر هتلهای گروه Accor را داشته اید؟
برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی و به عنوان تنها شرکت خارجی گروه Accor و بعنوان هتل های بین المللی دو هتل در تهران راه اندازی کرد که در فرودگاه امام خمینی واقع میباشند.
هتل اول با نام Novotel Tehran Imam Khomeini Intl Airport در ضلع جنوبی ترمینال اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع شده و دارای ۳۰۰ اتاق (شامل ۴ اتاق برای معلولین) است که در رده هتل های میان قیمت با هدف گیری مشتریان تجاری راه اندازی خواهد شد. این هتل ,در سایت رسمی هتل در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آدرس میباشد .
هتل دوم با نام ibis Tehran Imam Khomeini Intl Airport دقیقا در مجاورت هتل قبلی یعنی Novotelواقع شده است و جزء هتل های ارزان قیمت این شرکت ۱۹۶ اتاق دارد. هتل Novotel تهران , در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آدرس میباشد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]Novotel Tehran Imam Khomeini
منبع :

otrip
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کلیک کنید .