همانطور که میدونید به دلیل قیمت پایین بیت کوین ماینگ کردن دیگه به صرفه نیست یکی از راههای کسب بیت کوین فکت کردن است ما در این[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] قصد اموزش پیوند آدرس کیف پول به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و شروع به کار کردن داریم.
برای اینکه بتونیم در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] درآمد بیشتری داشته باشیم باید لول آپ بشه برای اینکار باید در سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] عضو بشین و یه مزیتی که این سایت داره اتو فکته که برای لول آپ و درآمد بیشتر از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] چون شما هرچه لول شما بیشتر باشه سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] سایت های بیشتر برای شما آزاد میکنه من چند سایت خوب بهتون معرفی میکنم که با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کار میکنند
1-[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
2-[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
3-[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
4-[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
پیشنهاد میکنم هر چی ساتوشی در میارین تبدیل به دوج کوین کنید مثلا 1000 دوج الان دو دلاره وقتی بره بالا میشه 20 دلار یا بیشتر
مدرک برداشتی من
به ایدی تلگرم پیام بدید @Mohammad72s
برای کسب درآمد بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]