بعد از سالها تلاش فراوان بالاخره توانستیم [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را اماده کنیم که مباحث کاملا بنیادین را در مورد گیتار الکتریک بیان می کند. تمام اموزش های این مجموعه با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] انجام می شود و به هنرجو این امکان را می دهد تا بیشترین پیشرفت را داشته باشد.

یکی از بزرگترین مزیت های این پکیج اموزش گیتار الکتریک بروز بودن مطالب ان می باشد که باعث این می شود که شما زمانتان را که بزرگترین سرمایه زندگیتون هست بیهوده تلف نکنید. من بسیار بسیار زیاد میبینم که مطالب و اطلاعاتی را به هنرجویان میدهند که کاملا قدیمی است و سالهاست نوازندگان مطرح ان ها را بر اساس ضرر ها واسیب هایی که می رسانند رد کرده اند اما متاسفانه هنوز هم اموزش داده می شود.
من حدود 30 ویدئوی اموزشی روی سایت آپلود کرده ام و طبق ان ویدئو ها حتما این را میدانید که من عادت به تکرار مطالب و سخنان بیهوده ندارم پس این را بدانید که این دوره به هیچ عنوان تمرکز روی بالابردن زمان اموزش ندارد هر ویدئو تا جایی که امکان داشته در کمترین زمان ممکن گرفته شده و تازه قسمتی از ان هم ویرایش شده است.