[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] : اگر در گشت و گذار و سفر به نقاط مختلف دنیا تجربه بسیار داشته باشید، میدانید که مکان هایی که مردمان بومی در آن قرار دارند بهترین مکان ها برای بازدید هستند. چرا که حجم توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در این مکان کمتر است. اگر طرفدار مسافرتی آرام و غیر شلوغ هستید، بهترین زمان برای سفر به استانبول فصل پاییز و زمستان می باشد. در این فصول میتوان راحت تر از جاذبه های گردشگری دیدن کرد چرا که بسیار خلوت بوده و هزینه بازدید از آن ها نیز ارزان تر می باشد. استانبول در فصل پاییز و زمستان زیبایی های خاص خود را دارد. با شروع فصل زمستان اگر به دنبال برنامه ریزی برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] هستید، ما برای شما بهترین تفریحات زمستانی در این شهر را معرفی می کنیم تا در سفر خود به استانبول، متفاوت ترین و بهترین تفریحات زمستان را داشته باشید :
نوشیدن شربت ثعلب
این شربت از یک گونه خاصی گیاهی درست شده که از آن در درست کردن انواع و اقسام بستنی ها و دسرها نیز استفاده می شود. این نوشیدنی در ترکیه یکی از معروف ترین نوشیدنی ها بین توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می باشد. این نوشیدنی از ثعلب پودر با شیر درست شده که البته در انتها با دارچین تزئین می شوند. با یکبار نوشیدن این شربت، مزه آن هرگز از یادتان نخواهد رفت.

بازدید از کاخ توپکاپی استانبول
از آنجایی که همیشه برای بازدید از کاخ باشکوه و زیبای عثمانی توپکاپی صف های طولانی از توریست ها و گردشگران سراسر جهان ایجاد می شود، اگر میخواهید بدون مزاحمت و شلوغی از آن دیدن کنید، فصل پاییز و زمستان را انتخاب کنید. در این دو فصل خبری از ازدحام جمعیت و صف های طولانی نبوده و شما میتوانید در کمال آرامش به در باغ کاخ قدم بزنید و یا از داخل آن دیدن کنید.

حمام‌ های تاریخی و سنتی استانبول
یکی از تفریحات زمستانی در استانبول که پیشنهاد ما به شماست، حمام کردن در حمام های گرم و سنتی استانبول در هوای سرد است. بعضی از این حمام ها قدمتی بیشتر از پانصد سال داشته و همینطور بیشترشان بوسیله معمار معروف زمان عثمانی، معمار سینان طراحی و ساخته شده اند. بهترین حمام های سنتی خوب در استانبول برای توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، حمام های کلیچ علی پاشا و خرم سلطان هستند.

غذای دریایی در ببک بالیکچی استانبول
شاید با خود فکر کنید که بهترین غذاهای دریایی را تست کرده اید. اما اینبار ما به شما پیشنهاد می کنیم که سری به تنگه بسفر زده و یک ساندویچی ماهی از دریای مرمره سفارش دهید تا طعم واقعی ماهی خوشمزه را بچشید. بهترین مکانی که میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم، ببک بالیکچی استانبول و غذاهای lufer یا palamut می باشد.

خرید در بازار بزرگ استانبول
بازار بزرگ استانبول که بسیاری از مردم و توریست ها آن را با نام کاپالی چارشی می شناسند، در تمام دنیا شهرت جهانی دارد. کاپالی چارشی قدیمی ترین بازار استانبول بوده که در آن فروشنده های مختلف مشغول به فروش اشیا، جواهرات، ادویه جات، عتیقه جات و ... می باشند. همینطور بهترین مکان برای خرید سوغاتی است.