[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


آموزش تعمیر ماشه دسته بازی وایرلس ا[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] – Xbox 360دکمه باز کردن باتری که در بالای کنترلر واقع شده است را فشار دهید. نگهدارنده باتری را از کنترلر بردارید. گزینه استاندارد برای دسته بازی وایرلس ایکس باکس 30 باتری های AA است. باتری های قابل شارژ هم در دسترس هستند به هر حال نحوه برداشتن این دو نوع باتری مثل هم است.


با استفاده از موچین برچسب بارکد را از محفظه باتری بردارید.

با استفاده از پیچ گوشتی T8 هفت پیچی که در پشت دسته بازی Xbox 60 است را باز کنید.


حالا تیغه یا ابزار مشابه آن را بین قاب جلو و عقب دسته بازی قرار دهید و آن را به سمت جلو بچرخانید تا دو طرف از هم جدا شوند.

بعد تیغه را بین محفظه جلو و عقب و در نزدیک جک هدفون قرار دهید. تیغه را به سمت جلو دسته بازی بچرخانید و برای جدا کردن دو طرف تلاش کنید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
محفظه یا جای باتری را با یکی از دستانتان بگیرید و آن را از جک هدفون بلند کنید تا قسمت های جلو و عقب از هم جدا شوند. فنر باتری در محفظه باتری و در قسمت پشت قرار می گیرد. اطمینان حاصل کنید که در طول مونتاژ مجدد آنها در جای مناسب خود قرار می دهید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

با استفاده از انتهای تیغه کابل موتور ویبراتور را باز کنید و موتور ویبراتور را از سوکت برد جدا کنید و از محفظه جلویی دسته بازی ایکس باکس 60 بردارید.

به همان روشی که توضیح دادیم موتور ویبراتور را از سمت دیگر دسته بازی بردارید

از قسمت جک هدفون و اتصال پاور برد را بگیرد و آن را از طرف جلویی دسته بازی جدا کنید.


با استفاده از انگشت شست و اشاره خود ماشه سمت چپ را به طرف راست دسته بازی بکشید. به طور همزمان ماشه بازوی کنترل را در جهت مخالف بکشید. این ماشه دارای یک گیره است که به یک شکاف در بازوی ماشه متصل می شود. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی فشار وارد کرده اید. بازوی ماشه را به سمت پایین بکشید.

لبه تیغه را در بین ماشه و ماژولی که در نزدیکی لبه سمت چپ است قرار دهید ماشه را از جا بیرون بیاورید. با استفاده از تکنیکی که در بالا توضیح دادیم همین کار را برای ماشه سمت راست تکرار کنید. ماشه را بچرخانید تا از برد جدا شود.ماشه را به سمت راست برد بلغزانید و آن را خلاف عقربه ساعت بچرخانید. ماشه سمت راست را از برد جدا کنید. برای جدا کردن ماشه سمت راست همین روند را تکرار کنید.حالا ماشه های جدیدی که خریداری کرده اید را جایگزین کنید[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را دقیق تر در[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مشاهده بفرمایید.
منابع:[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]