[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] : تایلند به طور کلی معابد مهم بسیار دارد. یکی از آن ها معبد وات یانگ سانگ در شهر پاتایاست. این معبد که آن را با نام [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نیز می شناسند، نزدیک به کوه بودا و باغ استوایی نانگ نوچ قرار داشته و در سال 1976 ساخته شده است. معماری بسیار زیبا و باشکوه این مبعد از معماری های هندی، سوئیسی، ژاپنی، چینی و چند معماری دیگر الهام گرفته شده است. معماری مدرنی که این معبد داشته آن را از دیگر معابد تایلند جدا می کند. در این معبد دریاچه ای زیبا در دل طبیعت قرار داشته که آرامشی وصف ناپذیر دارد. هنگامی وارد این بنا شوید، بنای ویهارن سین با معماری چینی را خواهید دید که بسیار زیبا و باشکوه ساخته شده است. در معبد وات یانگ سانگ پاتایا آثار باستانی چینی بسیاری وجود دارد. در ادامه مسیر خود از بنای ویهارن سین به ساختمان اصلی معبد خواهید رسید. این معبد دارای مرکز مدیتیشن و همینطور موزه چینی همراه با آثار با ارزش و آنتیک چین می باشد. توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میتوانند علاوه بر بازدید از مهمترین معبد این شهر از کوه بودا، مرکز یوگا، موزه چینی و باغ استوایی نانگ نوچ دیدن کنند.

کلاس های مدیتیشن در معبد وات یانگ سانگ پاتایا
در معبد وات یانگ سانگ پاتایا هر روز هفته برای جذب بیشتر توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برگزار می شود. ساعات برگزاری این کلاس های مفید از ساعت شش صبح تا شش عصر می باشد.

دسترسی های نزدیک به معبد وات یانگ سانگ پاتایا
معبد وات یانگ سانگ در دوازده کیلومتری قسمت جنوبی پاتایا قرار داشته و تا باغ استوایی نانگ نوچ سه کیلومتر فاصله دادر. همینطور به خاطر دسترسی نزدیکی که به کوه بودا دارد، میتوانید علاوه بر معبد، از کوه بودا نیز دیدن کنید. توریست ها و گردشگران [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای رسیدن به این معبد میتوانند از اتوبوس های محلی و همینطور تاکسی نیز استفاده کنند. البته استفاده از اتوبوس، هزینه کمتری برای آنها خواهد داشت، اما اگر زمان برایشان مهم است، بهتر است از تاکسی استفاده کنید. پیشنهاد می شود در روزهای تعطیل رسمی و مناسبت های شلوغ از معبد وات یانگ سانگ پاتایا دیدن نکنید.