[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] نمادی از جوانی و زندگی پرهیاهو است.
.
گس (Guess) برندی آمریکایی است که در زمره‌ی خرده‌فروشان لباس آمریکایی و کمپانی های تولیدکننده‌ی پوشاک و سایر اکسسوری های دنیای مد مانند ساعت، عطر و جواهرات قرار می‌گیرد.
.
این برند در سال 1981 تأسیس شد و خواستگاه اصلی‌اش، لس‌آنجلس آمریکا است. گس در ابتدا با همکاری جرج و ماریک و سپس آرماند و پل مارچیانو، شروع به کارکرد.
.
در سال 1981، اولین فروشگاه آن‌ها در منطقه‌ی بورلی هیلز Beverly Hills افتتاح شد و به‌این‌ترتیب روند بازگشایی فروشگاه‌های جدید گس در سرتاسر دنیا آغاز شد و همین طور ادامه یافت. تعداد زیادی از فروشگاه‌های گس، در کانادا و ایالت متحده‌ی آمریکا واقع‌شده‌اند. شرکت همچنین نمایندگی‌ها و مراکز تحت لیسانس زیادی در جنوب آفریقا، خاورمیانه، آسیا، آمریکای لاتین، استرالیا ، اروپا و سایر مناطق دنیا دارد. در حال حاضر این برند رد پای خود را در 484 نقطه بر روی کره‌ی زمین‌بر جای گذاشته است.
.
امروزه گس یک برند جهانی با مجموعه وسیعی از پوشاک و لوازم تزئینی ، 19 صدور مجوز و 1210 فروشگاه در بیشتر از 80 کشور فعال است.
.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با 3600 تنوع از بهترین کالکشن های برند گس از قلب اروپا کنار شماست.