آیا هر کسی توانایی حمل اثاثیه منزل را دارد؟ در اسباب کشی چه تخصص هایی مورد نیاز است؟ مزایای استفاده از یک متخصص به عنوان کارگر اسباب کشی چیست؟ چه تعداد کارگر متخصص برای اسباب کشی مورد نیاز است؟این سوالات برای کسانی که قصد [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دارند، ممکن است پیش بیاید. در این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. بعد از خواندن این مقاله، اطلاعات مفیدی درباره کارگر اسباب کشی به دست خواهید آورد.

آیا هر کسی توانایی حمل اثاثیه منزل را دارد؟

همه ما ضرب المثل معروف "هر کسی را بهر کاری ساختند" را شنیده ایم. جا به جایی اقلام منزل نیز از این قائده مستثنا نیست. حمل اثاثیه (به خصوص اقلام سنگین) نیاز به توانایی بالای جسمی دارد و هر کسی قادر به انجام آن نیست. حال این سوال پیش می آید که آیا هر کسی را که توانایی بالای بدنی دارد را می توان برای اسباب کشی به کار گرفت؟ پاسخ به این سوال منفی است.حمل اثاثیه منزل کار حساسی است و یک کارگر اسباب کشی علاوه بر قدرت جسمانی بالا، باید دارای دقت و سرعت کافی نیز باشد. اثاثیه منزل باید بدون هیچ گونه خراش، فرو رفتگی، شکستگی و.... حمل شوند و استفاده از کارگر غیر تخصصی اسباب کشی، ممکن است باعث صدمه دیدن لوازم خانه شما شود.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] چه تخصص هایی دارد؟


  • یک نیروی حرفه ای باربری به صورت همزمان توانایی جا به جایی اقلام منزل با ایمنی کامل و سرعت بالا را دارد.
  • کار بسته بندی لوازم منزل را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.
  • در امور فنی اسباب کشی مسلط است. یعنی توانایی باز و بسته کردن یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، باز کردن لوله های ماشین لباسشویی، باز کردن لوستر و نصب دوباره آن، باز و بسته کردن تخت و... را دارد.
  • مسلط به چینش اثاثیه روی ماشین باربری به صورت اصولی و صحیح است. (اول اقلام سنگین تر و سپس اثاثیه سبک تر)

استفاده از کارگر اسباب کشی متخصص چه مزایایی دارد؟

استفاده از نیروهای متخصص اسباب کشی مزایایی برای کسانی که قصد جا به جایی دارند به همراه خواهد داشت. اولین مزیت آن تجربه یک اسباب کشی راحت است. حمل اثاثیه منزل در طبقات ساختمان کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است. همچنین حمل اقلام سنگین ممکن است باعث بروز صدمات جدی (به دلیل نا آشنا بودن به اصول حمل بار) در ستون فقرات، زانوها و مهره های گردن شما شود. شما برای حفظ سلامت خود باید در یک اسباب کشی تنها نظاره گر باشید.دومین مزیت آن سرعت بخشیدن به اسباب کشی شما است. کارگر اسباب کشی با نیرو و تجربه بالای خود می تواند با سرعت بالایی البته با ایمنی بالا اثاثیه منزل شما را جابه جا کند. در نتیجه زمان و هزینه اسباب کشی شما به طرز قابل توجهی کاهش خواهد یافت.


از دیگر مزایای استفاده از پرسنل مخصوص باربری، ایمنی در اسباب کشی است. آنها با دقت جا به جایی لوازم خانه شما را انجام می دهند. البته برای ایمنی بیشتر توصیه میشود حتما اثاثیه خود را [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کنید تا احتمال آسیب دیدگی اقلام منزل خود را به پایین ترین حالت ممکن برسانید.چه تعداد کارگر فنی متخصص برای اسباب کشی لازم است؟

تعداد کارگر لازم برای اسباب کشی، بستگی به عوامل مختلفی دارد. یکی از این عوامل میزان حجم بار و اثاثیه شما است. استفاده از تعداد نیروی کافی به اسباب کشی شما سرعت می بخشد. توجه داشته باشید که هزینه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و کارگر اسباب کشی به صورت ساعتی (تا 3 ساعت اول مبلغ مشخص و بعد از آن به ازای هر ساعت اضافی مبلغ ثابتی اضافه می شود) محاسبه می شود و هر چه اسباب کشی شما سریعتر انجام شود، هزینه کمتری نیز خواهید پرداخت.عامل دیگری که در تعداد نیروی مورد نیاز اسباب کشی موثر است، تعداد طبقاتی است که اثاثیه قرار است در آن جا به جا شود. واضح است که تعداد طبقات بیشتر، کارگر بیشتری نیاز دارد. زیرا کارگران اسباب کشی هم توان محدود و مشخصی دارند و آنها هم بالاخره خسته خواهند شد و خستگی روی دقت کار آنها تاثیرگذار است، در نتیجه احتمال خطا و آسیب دیدن لوازم منزل شما بالا می رود. توصیه ما این است که با توجه به توانایی بالای ذهنی و بدنی کارگران، ساعات ابتدایی روز را برای انجام اسباب کشی انتخاب کنید.