امروزه کسب وکار اینترنتی و کسب درآمد از وردپرس روز به روز با سرعت وحشتناکی در حال ارنقاء و پیشرفت شده وقتی هر روز از اخبار علم وفناوری مطلع می شویم در شگفتی و تعجب بسیاری قرار می گیریم .سیستم مدیریت محتوا CMS یکی از سیستم های نرم افزاری برای مدیریت محتوا و کنترل وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت یک سیستم عامل همانند ویندوز می باشد که با آن می توان ارتباط بین سخت افزار و نرم افزار و کاربر ایجاد نمود و با CMS نیز به همین صورت می تونیم ارتباط بین مدیر با وب سایت و ارتباط با اینترنت جهانی و کاربران را ایجاد کرد .
از هنگامی که وردپرس وارد عرصه جهانی شد بخاطر ابزارهای بیشتر و افزونه های بالا و با کیفیت توانست کسب درآمد از وردپرس را رونق و جای مناسبی در بین مدیران وب سایت قرار بدهد در حال حاظر سیستم مدیریت محتوا وردپرس محبوبترین CMS چه در جهان و چه در ایران کاملأ شناخته شده است و ۹۰ % از آن استفاده می شود .
در این مقاله قصد دارم روش های مختلف کسب درآمد از وردپرس از طریق اینترنت با CMS به نام وردپرس را به شکل خاص ومختصر توضیح بدهم
روش های کسب درآمد از وردپرس بسیار زیاد هست که به چند مورد اشاره خواهم داشت تا شما را در کسب درآمد از وردپرس نیز آشنا کنم کاربران محترم وب سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با ما همراه باشید .
البته شاید در ذهن شما اینگونه نمایش دهد که به راحتی می شود کسب درآمد از وردپرس داشت امأ بهتون عرض میکنم که هر کاری سختی و دشواری خودشو داره پس از شروع هر کاری ترس نداشته باشید با آموزش و تلاش و پشتکار حتمأ به آن حیطه کاری مورد علاقه و پر درآمد مد نظر خود خواهید رسید .
در ابتدا یک سوال مطرح می کنم که چرا ؟ و چگونه می توان به کسب درآمد از وردپرس دست یابیم ؟
در جواب به شما عرض می کنم راه های مختلفی وجود دارد که می توان از کسب درآمد از وردپرس داشته باشید .
۱ . بخاطر اینکه از وردپرس خیلی راحت تر از جوملا و CMSهای دیگر می توان درآمد داشت و در کل از وردپرس استفاده کرد .
۲ . تیم کاری وردپرس به روز تمام نواقص های قبل را ترمیم می کنند و قابلیت هایش رو به افزایش هست .
۳ . افزونه ها و ابزارهای مختلفی طراحی شده که راحتی کار با وردپرس را دو چندان و حتی افراد عادی نیز می توانند از آن بدون کد نویسی و طراحی سایت استفاده نمایند .
وردپرس سیستم کاملأ رایگان هست و بیشتر افزونه های بسیار کاربردی آن رایگان هست و یک نکته جالب تر اینکه زبان فارسی را خوب پشتیبانی می کند و برای وب سایت های فارسی زبان خیلی خوب و قابل استفاده شده است و نیز هر چند ماه به روز رسانی می شود و این به رشد کسب درآمد از وردپرس ما کمک می کند .
مثلأ اگر شما تمایل داشته باشید سایت فروشگاهی پیاده سازی کنید خود وردپرس فروشگاه ساز آماده و طراحی کرده است و هر نوع ابزاری در هر زمینه شغلی و کسب وکار در سراسر جهان را تحت پوشش خود قرار داده است همین باعث می شود که درخواست افراد کل جهان از استفاده از این CMS روز به روز رو به افزایش و برند بسیار محبوب شده باشد .
دوستان گرامی جهت خواندن ادامه مقاله به لینک زیر مراجعه نمایید.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]