هلند یکی از کشور های کوچک در شمال غربی اروپا میباشد و دارای 16.5 میلیون جمعیت میباشد و اکثر آنها مسیحی پروتستان میباشند.پایتخت این کشور آمستردام میباشد که یکی از شهر های مهم و توریستی این کشور محسوب میشود و از همین رو افراد بسیار با [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به این کشور فوق العاده سفر میکند.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسیار پرطرفدار میباشند و اکثرا شلوغ نیز هستند مانند رستوران لاریو که یکی از رستوران های محبوب در این شهر است که افراد بسیاری را مجذوب خود کرده است،این رستوران دارای 2 ستاره میشلن است و همچنین رنج غذاها کمی گران قیمت میباشند اما قطعا امتحان کردن غذاهای خوش طعم این رستوران در طبقه ی اول هتل بسیار لوکس اینترکانتینتال آمستل ارزشش را دارد.
برای رفتن به [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میتوانید جاهای بسیاری را امتحان کنید مثل مرکز خرید ماگنا پلازا که دارای معماری بسیار فوق العاده ای میباشد و جز 10 بنای مهم دولت آمستردام حساب میشود.در این مرکز خرید 4 طبقه هرچیزی را که لازم دارید میتوانید به راحتی پیدا و خریداری کنید و نگران نباشید که همه ی اجناس برند های معروفی را دارا میباشند و قیمت ها بسیار مناسب هستند.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بسیار زیاد میباشند و واقعا ارزشش را دارد که تک تک آنها را مشاهده کرد یکی از جاذبه های این کشور کانال های آمستردام میباشد که در دارای زیبایی های فوق العاده ای میباشند و متعلق به قرن 17 میباشند و به خاطر کار های اقتصادی طراحی شده بودند اما امروزه تبدیل به جاذبه های محبوب این شهر شده است و جای بسیار مناسبی برای قرار های رمانتیک میباشد.
برای انتخاب [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] میتوانید هتل فلتچر آمستردام یکی از هتل های مناسب برای اقامت در شهر آمستردام میباشد و دارای وای فای رایگان ،تخت خواب و تلویزیون میباشد و میتوانید از منظره های زیبای شهر در این هتل نیز لذت ببرید،این هتل با توجه به موقعیت مکانی ای که دارد دسترسی راحتی به مراکز مهم شهری دارد.