[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یکی از شیرین ترین و دشوار ترین کار هاست. چرا که اگر این روند درست انجام نگیرید با مشکل دچار خواهیم شد.
بهترین کار این است که اول با آموزش موزیکا حروف الفبای انگلیسی کار را آغاز کنیم. و به مرور زمان آن را گسترش داده تا به جمله و … برسانیم.
در این نوع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان انواع روش تدریس را به شما آموزش خواهیم داد که بدون نیاز به کلاس و … بتوانید کودکان خود را آموزش دهید.
این آموزش همراه با شعر و موزیکال و رقص خواهد بود که می توانید فیلم ها و کارتون های آن را دانلود کنید و بعد ها از آن استفاده نمایید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]اگر زبان انگلیسی خودتان خیلی قوی نیست خللی در کار آموزش ایجاد نمی کند کمی هم بلد باشید در حد خواندن و امثال آن کفایت می کند.
اما چیزی که باعث یاد گیری فرزند شما می شود اشتیاق شماست و بی حال و بی رمق نبودن شماست. فراموش نکنید که بچه در ابتدا نمیتواند برای شما انگلیسی چه چه بزند زمان می برد.
اجازه دهید زمانش طی شود و همش به دنبال نتیجه کار نباشید بازی بازی فرزند شما زبان یاد خواهد گرفت.
دقت داشته باشید فرزندان کم سنو سال خود را بیخود به کلاس های بی مصرف نفرستید خودتان باید آموزش کودکانتان را بر عهده بگیرید.


زمان [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]دقت داشته باشید کودک شما زمان تمرکز کردن بسیار پایینی دارد بنا بر این باید دو اصل را رعایت کنید.

  1. جلسات کوتاه باشد
  2. بازی گوشی و غیر جدی باشد


نکته بعدی این است که نباید به صورت دل به خواهی جلسات آموزشی را برگزار کنید. یعنی یک روز صبح یک روز بعد از ظهر یک روی هیچی و روزی دیگر 2 ساعت. این طور غلط است.
یک برنامه بریزید مثلا هر روز بعدز از بازگشت فرزندتان از مدرسه و یا صبح ها یا عصر ها باشید هر کدام که فکر میکنید مناسب تر است.

نحوه کار برای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


همان طور که می دانید نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم زمانی که چیزی را غیر مستقیم یاد میگیرند به خوبی به ذهن می سپارند.

از بازی کردن به هیچ وجه نباید غافل شد. یکی از راه های آن و ساده ترین راه استفاده از فلش کارت ها است که می توانید از انها استفاده کنید.
اگر نیاز به فلش کارت داشتید در کامنت ها اعلام کنید تا برایتان در سایت قرار دهیم.
بازی های متونع دیگری هستند هنگ من، Simon says، بازی پانتومیم و مارو پله مخصوص زبان دیگر بازی هاییست که می توانید برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان استفاده کنید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در موقعیت های زنده


فرض کنید که روز گذشته فلش کارت های لباس های مختلف را با هم تمرین کرده اید امروز میخواهید به مهمانی بروید بهترین موقعیت برای ان است که بازی لباس ها را انجام بدهید.


و یا وقتی دارید به او می اموزید که باید اتاقش را مرتب کنید می توانید اسباب بازی هایش که عمدتا شکل چیز های واقعی هستند را کار کنید و با یکدیگر اتاقش را تمیز کنید و آموزش زبان همراه ان باشد.
و یا وقتی به خرید می روید زمان مناسبی است که از او بخواهید مثلا Bottle of Milk را بیاورد یا اگر قبلا یاد نگرفته است می توانید در جا این چیز ها را که در فروشگاه هستند به او یاد بدهید.
و یا وقتی دارید غذا می پزید ظرف ها و مواد اولیه را به او آموزش دهید.
فواید کتاب خواندن برای کودکان


خواندن داستان برای کودکان فواید بسیاری دارد که از جمله ان می توان به نهادینه کردن فرهنگ کتاب خوانی در کودکان اشاره کرد در این مقاله مورد بحث ما نیست.
سعی کنید برای کودکان خود کتاب داستان های مصور اینگلیسی تهیه کنید و با هم کتاب بخوانید او نه تنها این کار را دوست دارد بلکه به مرور زمان با کلمات آشنا می شود در مغزش نهادینه می شود و بعد از گذشت زمانی می تواند بخواند و صحبت کند.


آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همراه با آهنگ

تاثیر یادگیری موزیکال [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] بی نظیر و باور نکردنی است. منظورمان از آهنگ، اهنگ های خوانندگان مشهور دنیا نیست آهنگ هایی مانند Twinkle Twinkle little Star و شبیه ان است.

اگر این آهنگ ها همراه تصویر باشد قطعا می توان از روی تصویر متوجه اتفاقا شد و خواندن رقصیدن با آهنگ تفریح و آموزش را با هم همگام می سازد.رقص و آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

هیچ جا در کشور ما این چنین زبان نمی آموزند پس وقت خود را صرف جستجوی کلاس زبان برای کودکان خود نکنید مگرینکه دیگر سواد ندارید . پیرو و از کار افتاده شده اید وگرنه اگر حتی خیلی هم بلد نیستید می توانید به خاطر فرزندتان یاد بگیرید. بنابر این کمی هم به خود زحمت بدهید نه اینکه ساده ترین راه که کلاس زبان است را انتخاب کنید به این بهانه که من که بلد نیستم.
اگر هم نمی توانید ویدیو های مرطبت را بیابید با فرزندتان لااقل کمی بازی گوشی کنید.


چه مواردی را باید اول به فرزندان خود آموزش دهید؟

می توانید برای راحتی کار با موارد زیر شروع کنید و همین طور ادامه دهید و پیشرفته تر کار کنید.

  1. اعداد one, two, three
  2. رنگ ها blue, yellow, red
  3. غذا ها potato, tomato
  4. حیوانات dog, cat, bear
  5. اسباب بازی ها toy, car, doll
  6. لباس ها jeans, socks, shirt
  7. اعضای بدن ear, nose, eyes
  8. صفت ها beautiful, nice, happyمنابع:
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]