به دلیل آن که در مدل های مختلف [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از طرح ها و نقش های متفاوت استفاده می شود بنابراین باید چوب مورد استفاده در این گونه مبل ها مقاوم و محکم باشد و توجه به این نکته کاملا ضروری می باشد. از همین روی استفاده از چوب های چنار، راش، گردو یا حتی چوب مصنوعی مناسب برای این گونه مبل ها می باشد. جنس این گونه چوب ها به گونه ای می باشد که به راحتی قابلیت طرح پذیری و منبت کاری را دارند. و می توان در انواع مختلف [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از گونه چوب ها استفاده کرد.
برای جلوه بهتر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با مواردی توجه کنید


  1. چیدمان مبل در پذیرایی باید به گونه ای باشد که فضا باز تر و دوستانه تر به نظر برسد. تا در هنگام استفاده از محیط ارامش بیشتری در فضا در جریان باشد.
  2. وجود نور کافی در سالن به دوچندان شدن زیبایی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و بزرگ تر نشان داده شدن فضا کمک شایانی میکند.
  3. استفاده از بوفه و وسایل کوتاه تر با رنگ خنثی باعث باز تر و بزرگ تر نشان داده شدن فضای سالن شده و زیبایی دکوراسیون شما را دوچندان میکند.