[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...][برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]دنیا را بشناسید
این شخصیت‌ها با شکل دادن به توابع مالی‌ جهانی کمک می‌کنند تا چرخ‌های اقتصاد در مواجهه با بحران‌های سیاسی و اقتصادی به چرخش خود ادامه دهد.

از سال گذشته بلومبرگ شروع کرد از تمام دبیر سرویس‌ها‌ی باتجربه، اسامی افرادی را پرسیدن که آنها تصور می‌کردند موفق‌ترین اشخاص در زمینه مالی هستند و با رأی‌گیری ۱۰۰ نفر را به ۵۰ نفر کاهش دادند. برخی از این افراد حتی با حرف زدن‌ها‌یشان می‌توانند بازار را تکان دهند.

این شخصیت‌ها با شکل دادن به توابع مالی‌ جهانی کمک می‌کنند تا چرخ‌های اقتصاد در مواجهه با بحران‌های سیاسی و اقتصادی به چرخش خود ادامه دهد.

هرچند که این فهرست جهانی است، اما بیشترین تعداد اشخاص حاضر در آن مدیران فعال در امریکا هستند. از آنجا که این کشور، دارای بزرگ‌ترین و قدرتمندترین اقتصاد دنیا شناخته شده است، مشاهده‌ چنین امری طبیعی به نظر می‌رسد. البته رهبران چینی هم در رقابت برای دست‌یابی به سلطه جهانی، جایگاه‌های قابل توجهی را در این فهرست از آن خود کرده‌اند.

برخی از این افراد را می‌توان پیش‌بینی کرد. جنت یلن، رئیس فدرال رزرو یکی از این افراد است که اظهارنظرهایش می‌تواند سمت و سوی بازار را تغییر دهد. برخی دیگر نیز با مطرح کردن باورهایشان می‌توانند سهام را جابه‌جا کنند به همین دلیل افرادی مانند وارن بافت، الون ماسک و کالانیک در این لیست قرار گرفتند.

سرمایه‌گذاران نیز می‌توانند بازار را تکان دهند یا در برخی مواقع بازار در مخالفت با آنها‌ تکان می‌خورد. در این لیست شرکت‌ها‌یی که به طور طولانی‌مدت توانستند تاثیر بگذارند، آمده و شرکت‌ها‌یی که به طور کوتاه‌مدت سود کردند و دوباره جایگاهشان افت پیدا کرد قرار نگرفته‌اند.

کسانی مانند جان الیور می‌توانند مردم را از موضوع اختلاس‌ها‌ی پورتوریکو باخبر کنند و رئیس بانک مرکزی چین می‌تواند منبع بزرگی برای رشد اقتصادی جهان باشد.‌ ترسا می‌ کسی است که پس از بحران برگزیت قرار است کشور را اداره کند.

‌1 ترسا می

نخست‌وزیر انگلیس


2 دونالد ‌ترامپ

کاندیدای ریاست‌جمهوری امریکا

3 هیلاری کلینتون

کاندیدای ریاست‌جمهوری امریکا

4 شی جین پینگ

رئیس‌جمهوری چین

5 جف بزوس

مدیرعامل و بنیان‌گذار آمازون دات کام و.......

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی....مهدی خادمی پور
کتاب اعجاز ذهن برتر...ژوزف مورفی، ارهارد اف فرایتاگ، علی اصغر شجاعی
و.....

اژدر تنها بازمانده از نسل نقاشان قهوخانه‌ای

به گزارش خبرنگار مهر، نقاشی قهوه‌خانه شیوه‌ای از نقاشی ایرانی است. نقاشی روایی رنگ روغنی با درون‌مایه‌های رزمی، مذهبی و بزمی است که در اواخر قاجار و اوایل پهلوی همزمان با جنبش مشروطهٔ ایران، اوج گرفت. نمونه‌های قابل توجهی از آثار هنرمندان نقاشی قهوه‌خانه‌ای در موزهٔ رضا عباسی نگهداری می‌شود.

مبداء این هنر، سنت قصه‌خوانی و مرثیه‌سرایی و تعزیه‌خوانی در ایران است که پیشینهٔ آن به سده‌ها پیش از ایجاد قهوه‌خانه‌ها و چای‌خانه‌ها می‌رسد. این نقاشی به دست هنرمندانی مکتب ندیده پدیدار شد. در اواخر دوران قاجار و اوایل پهلوی همزمان با جنبش مشروطهٔ ایران، این هنر ایرانی اوج گرفت. پس از آن در دهه‌های ۱۳۲۰ و ۱۳۳۰ خورشیدی، این شیوه مورد توجه هنرمندان مدرنیست ایرانی به ویژه اهالی مکتب سقاخانه قرار گرفت.

حسین محمودی معروف به اژدر سال‌ها است که در اتاق محقر و کوچک‌اش نقاشی می‌کند، روی مس حکاکی می‌کند و بالاخره هنرش را با همه مرارت‌هایی که دارد، عرضه می‌کند. اژدر شاید تنها بازمانده از نسل نقاشان قهوخانه‌ای است که این روزها به جرات می‌توان گفت نسل امروز تصور و تعریفی از این هنر ندارند.
منابع:[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]