آرامش خود را حفظ کنید، نفس عمیق بکشید و با ذهنی باز آماده ی لذت بردن از نرم افزار اینفراورک Infraworks 360 باشید!

ویژگی های نرم افزار اینفراورک Infraworks 360

ما به هر کسی که دستی در طراحی یا نقشه کشی پروژه های عمرانی شهری در هر مقطعی دارد پیشنهاد می کنیم که نرم افزار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]Infraworks 360 را امتحان کند. نرم افزار Infraworks 360 تلفیقی از سیستم اطلاعاتی جغرافیایی GIS و تصویرسازی سه بعدی و طراحی سیویل است در این ادغام هوشمندانه نرم افزار Infraworks 360 با قدرت زیاد آماده ی خدمات رسانی به کاربران خود در برنامه ریزی، طراحی و اجرایی ساختن ایده هاست. در این میان قابلیت همکاری با دیگر اعضای گروه از طریق دسترسی به فضاهای مجازی ابری برای به اشتراک گذاری ایده ها نیز مقدور است. این فعالیت ها بیشتر در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] جاده ها، مسیرها و دسترسی های شهری بکار رفته و با بهره گیری از ابزارهای ساده ترسیمی می توان در حین تعیین حرکت مسیر جاده ها روی نقشه ی سایت به امکانات تحلیلی و آنالیز زیرسازی های آن نیز تسلط داشت.شمابا
در اختیار داشتن فایل اصلی پروژه می توانید خود را در آن منطقه تصور کرده و جایی که قرار
است پروژه روزی به واقعیت تبدیل شود را از هر جهت بررسی نمایید.
نرم افزار اینفراورک Infraworks 360

محیط نرم افزار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]360 از یک صفحه نمایش اصلی تشکیل شده که ابزارهای مرتبط با کار طراحی و ترسیمی در نوار بالای آن قرار گرفته است که در این نوار ابزارهای متنوعی وجود دارد که هر کدام به منظور خاصی برای سهولت در استفاده کاربران در پیش روی آنها قرار گرفته است. در نسخه های جدید نرم افزار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]360 که بعد از ورژن 2014 با امکانات بالاتری در اختیار کاربران قرار گرفته است تغییرات عمده ای به چشم می خورد. اما نگران نباشید، اگر در حال حاضر از نسخه 2015 استفاده می کنید اما فایل های شما با نمونه های قدیمی تر می باشد پس از باز کردن فایل مذبور دکمه Upgrade برای به روزرسانی آن با ورژن جدید در اختیار شما قرار می گیرد.
برای دسترسی به مکالمات زنده بین اعضای گروهی که همگی بر روی یک پروژه کار می کنند ابزار Design Feed بهترین عملکرد را داشته اما قبل از هر چیزی باید جزئی از کابران نرم افزار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]360 شوید تا نماد این آیکن فعال شود. همچنین برای قرار دادن مدل طراحی شده در فضای ابری و به اشتراک گذاری آن با دیگر همکاران خود در سرتاسر دنیا می توانید از ابزار Publish/Sync واقع در همین نوار استفاده کنید. شما پس از اتمام مراحل طراحی می توانید به بررسی جزئیات و افزودن آنها در طول مسیر یا جاده اقدام نموده و حتی در بخش تقاطع های جاده ای از ابزارهای خاص جهت هماهنگ سازی مسیرها در هنگام تداخل با یکدیگر استفاده کنید و پس از آن مسیر را از جهات مختلف آنالیز نمایید.
نرم افزار Infraworks 360

شما هر روز با اشخاصی روبرو می شوید که تصویری از نقشه های سه بعدی و یا چیزی فراتر از نمونه های دو بعدی را تجربه نکرده اند و حتی به دنبال تغییر در روش های قدیمی و هماهنگی با تکنولوژی های به روز دنیا نیستند. آیا تاکنون زمانیکه سعی در توجیه یک نرم افزار و قابلیت های آن دارید، با پرسشهایی از این قبیل برخورد داشته اید؟
  • تاثیرات آن بر ترافیک شهری و همسایگی ها چیست؟
  • آیا سایه های این بنای جدید بر روی حیاط و محوطه ی ساختمان های همجوار تاثیر دارد؟
  • آیا ساختمان های جدید، جاده ها یا بازسازی هر بنا چه تاثیری بر چشم انداز دیگر بناها دارد؟
  • اتومبیل ها چگونه وارد محوطه پارکینگ ها می شوند و یا چگونه مسیر خروجی را طی می کنند؟
  • ایا وجود شیبراه ها باعث جریان یافتن سیل به داخل فضاها و یا هدایت آن به خارج از ساختمان می شود؟

شما به کمک نرم افزار اینفراورک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]360 به سهولت به تمامی این سئوالات پاسخ خواهید داد. نرم افزار Infraworks 360 به شما توانایی لازم برای طراحی سریع، همکاری و ارتباط قوی بصری با پروژه برای ارائه آن به مشتریان، کارفرمایان و ذینفعان را می دهد. اکنون زمان آن رسیده است که روشهای سنتی را کنار بگذارید و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا حرکت کنید. برای برنامه ریزی های سایت و طراحی نقشه های آن به همراه آنالیز کار نرم افزار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]360 امتیازات ویژه ای را در مهندسی مقدماتی، طراحی و مدیریت زیرساخت ها ارائه می کند.

منابع:
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]