چرا [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]؟
اگر در زمینه طراحی سایت در گوگل جستجو کنید، به template های آماده و رایگانی بر می خورید که به شما کمک می کند در مدت زمان کوتاهی یک وب سایت برای خود راه اندازی کنید. اما باید این را در نظر بگیرید که استفاده از template های آماده، بی شباهت به استفاده از لباس های free size نمی باشد. استفاده از این template ها به این معنی است که شما نمی توانید امکانات را بنا بر نیازهای خودتان شخصی سازی کنید. همچنین سایت تان از ظاهری خاص و منحصر به فرد بهره نمی برد و در مورد امنیت سایت نیز ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید. این در حالی است که از طریق برنامه نویسی و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، شما این امکان را خواهید داشت که وب سایت شرکت را در راستای منافع کسب و کار و متانسب با مشتریان تان طراحی کنید. این کار هم موقعیت خود را در بین رقبا افزایش می دهد و هم بر روی افزایش محبوبیت شما بین مشتریان تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال با یک طراحی سایت حرفه ای، شما می توانید وب سایت، نرم افزار CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری و دیگر خدماتی که در قالب باشگاه مشتریان در اختیار مشتریان تان می گذارید را به صورتی یکپارچه داشته باشید. حتی می توانید امکانات ذکر شده را به مرور زمان و بسته به نیاز به وب سایت خود اضافه کنید. یک طراحی سایت حرفه ای که توسط تیمی حرفه ای اجرا شده باشد بر روی وضعیت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...](SEO) سایت شما نیز تاثیر مثبتی می گذارد. از این رو این فرصت را خواهید داشت تا با مشتریان بالقوه بیشتری در ارتباط باشید و کسب و کار خود را گسترش دهید.
نکات حائز اهمیت در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]:
به طور کلی از جمله مهمترین نکات تاثیرگذار در طراحی سایت حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- یک سایت حرفه ای باید در نگاه اول مخاطب را به خود جذب کند. مواردی که منجر به این امر می شوند گرافیک زیبا و صریح همراه با سرعت لود بالا مبتنی بر معرفی مفهوم و ماهیت اصلی سایت می باشد. در غیر این صورت، وب سایت مورد نظر در رابطه با دو مورد از شاخص های مهم که گوگل جهت ارزیابی و رتبه بندی سایت ها از آن ها استفاده می کند دچار مشکل خواهد شد ( Bounce rate ، Session duration )
-وب سایت حرفه ای باید نظر اکثریت کاربران اینترنتی را جلب کند. این امز مستلزم آمار گیری از تجربه کاربران و تجزیه و تحلیل رفتار مخاطبان سایت است. به طور مثال باید بدانیم مخاطبان سایت در چه رده سنی هستند، دستگاه هایی که برای اینترنت استفاده می کنند از چه نوعی هستند، چه هدفی را در وب سایت دنبال می کنند و ... . بدون شک هریک از این موارد می تواند در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] تاثیر چشم گیری داشته باشد.
-در طراحی حرفه ای محتوا نقشی کلیدی ایفا می کند. در زمان طراحی سایت نداشتن غلط املایی، استفاده از فونت های مناسب و به جا، چیدمان صحیح آیتم ها، تکراری نبودن جملات و عبارت های استفاده شده در متن و مواردی از این دست باید در نظر گرفته شود.
-[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] باید به گونه ای باشد که مخاطب بتواند تمام آن چیزی که به دنبالش هست را به راحتی پیدا کند. به طور کلی تجربه تمامی مواردی که در رابط کاربری منعکس می گردند با نام UX شناخته می شوند و پروژه طراحی سایتی موفق و حرفه ای خواهد بود که مدیران آن UX در مرکز توجه قرار داده تا حد امکان آن را بهبود دهند.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]:
وقتی از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] صحبت می کنیم منظور این است که شما پروژه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خود را به شرکتی معتبر بسپارید و از تلف شدن وقت و سرمایه ی خود جلوگیری کنید. بسیاری از شرکت های متقلب و بدون پایه و اساس با استفاده از قالب های آماده و بدون کیفیت و هاست های رایگان و بی فایده و نیز عدم توجه به سئو و بهینه سازی وب سایت اقدام به طراحی سایت برای شما می کنند. بسیاری از این شرکت ها یا پاسخگوی شما نیستند یا این که از ارائه خدمات پشتیبانی امتناع می کنند. قیمت و هزینه طراحی سایت حرفه ای به موارد زیادی از جمله کدنویسی صحیح، هاست مناسب، قالب اختصاصی، سئو و بهینه سازی، پشتیبانی سایت و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد. از آن جایی که هزینه این مدل سایت ها کاملا نسبت به قالب های آماده متفاوت است پس بهتر است برای سفارش آن ها با افرادی متخصص (در این مورد توصیه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] اصفهان را پیشنهاد می کنیم) مشورت کنید و از جزئیات کار شرکت مورد نظر آگاهی لازم را به دست آورید.
منبع: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]