[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

آسمان مجازی از انواع سقف های کاذب با طرح های مختلف است که با فطرت طبیعت گرا و آزاد روح انسان همسو می باشد, از سقف کاذب مجازی امروزه در مکان های متفاوتی همچون مراکز تجاری و اداری، مراکز درمانی، لابی هتل ها و رستوران ها و نیز نقاط مختلف ساختمان های مسکونی استفاده می شود.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]چیست ؟

آسمان های مجازی از انواع نسل های جدید سقف کاذب می باشند و دارای طرح هایی به شکل آسمان هستند, این سقف از انواع شیوه های جدید برای نورپردازی محیطی است و می تواند جذابیت منحصر به فردی را در دکوراسیون داخلی به وجود آورد. از این نوع سقف های مجازی می توانید در فضای دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار خود استفاده کنید.برای داشتن لابی و محل کار جذاب و متفاوت می توانید از آسمان های مجازی استفاده کنید از این [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در طراحی سقف استخر های سر پوشیده نیز استفاده می شود.


از سقف کاذب مجازی همچنین در راهرو ها و اتاق نشیمن و سقف آشپزخانه منازل نیز استفاده می شود آسمان های مجازی می توانند دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن منزل شما را خاص و منحصر به فرد کنند با کمک این سقف های زیبا و متفاوت می توانید تغییرات بزرگی را در دکوراسیون منزل خود پدید آورید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


مرحله 1 :شبکه بندی سقف آسمان مجازی
نحوه ی اجرای آسمان مجازی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]شاخه ای از معماری داخلی است. که برای پوشاندن سقف اصلی از آن استفاده میشود.وبر چندین نوع از جمله کناف، پی وی سی، مشبک وآلومینیومی آسمان مجازی میباشد.این نوع سقف فضای بسیار زیادی را به نسبت سقف اصلی برای طراحی دکوراسیون داخلی در اختیار طراح قرار میدهد.در نو ع مشبک سقف کاذب را به وسیله پروفیل ویا نبشی های مخصوص [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به شبکه های منظم ۶۰*۶۰ تقسیم میکنند.به گونه ای که شبکه منظم ایجاد شده فاصله ای حدودا 20 سانتیمتر را از سقف اصلی دارا می باشد


مرحله2:نورپردازی


نحوه ی نور پردازی : باید برای نور پردازی هرتایل آسمان مجازی 60در60 یک منبع نور تهیه گردد.که می توانید از نور مخفی ریسه های خطییا لامپ مخصوص آسمان مجازیویا از لا مپ مهتای لامپ کم مصرف هم میتوانیم استفاده نماییم.


مرحله3:نصب تایل[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


نحوه ی نصب تایل در این مرحله که مرحله پایانی است.شما باید تایل های آسمان مجازی را بر روی پروفیل قرار بدهید. و تایلها از بالا جا می افتد فقط دقت کنید.هرتایل بر اساس شکل طرح باید در جایگاه مخصوص خودش قرار داده شود که این شرکت تمام تایلها را به صورت شماره بندی تولید میکند.


منابع:[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]