استکهلم
استکهلم شهری در کشور سوئد میباشد که افراد بسیاری برای بازدید از این شهر به این کشور سفر میکنند.
( Stockholm )
این شهر یکی از شهر های زیبا و مهم کشور سوئد میباشد و بیشتر [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در این شهر قرار دارد این شهر بر روی 14 جزیره قرار دارد و پایتخت کشور سوئد میباشد و از طرفی بزرگ ترین شهر اسکاندیناوی میباشد.این شهر در سال 13 میلادی پایه گذاری شده است.مراسم نوبل هر سال در این شهر میباشد.این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیار،رستوران های بسیار و... میباشد.حتما یک سر به این شهر زیبا بزنید و از ساختمان های مهم این شهر مثل تالار شهر و کاخ سلطنتی دیدن کنید.

برخی از[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که معروف هستند در این شهر وجود دارد مثل رستوران گریل،این رستوران که در شهر استکهلم قرار دارد جای مناسبی برای تنوع غذایی است در این رستوران غذاها به 5 مدل دودی،ذغالی،اجاق چوبی،گریل کردن روی میز و جوجه گردان میشوند.این رستوران یک جوجه گردان بسیار بزرگ دارد که غذاها را بر روی ان کباب میکنند.دسر های این رستوران را اصلا از دست ندهید.در این رستوران موسیقی زنده برگزار میشود که بسیار لذت بخش میباشد.

این شهر مهم ترین [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را شامل میشود مثل مرکز خرید گالریان که یکی از معروف ترین مراکز خرید در این کشور میباشد در این مرکز خرید فروشگاه های و مغازه های بسیاری وجود دارد که اجناس برند بسیاری را برای فروش به نمایش گذاشته اند.در این مرکز خرید به هرچیزی که نیاز داشته باشید میتوانید به راحتی و با کمی جستجو پیدا و خریداری کنید اجناس این مرکز خرید بسیار با کیفیت هستند و قیمت های اجناس بسیار مناسب است.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] که بسیار معروف هستند در این شهر بسیار وجود دارد یکی از هتل های محبوب این شهر هتل کلاریون استکهلم است این هتل بی شک یکی از هتل های لوکس و مجلل در این شهر است این هتل دارای دسترسی راحت به مراکز مهم شهری است،اتاق های این هتل دارای تخت خواب های نرم و راحت و تمیز است،این هتل دارای خدمات بسیار عالی ، وای فای رایگان ، تهویه مطبوع و پذیرش 24 میباشد.این هتل جای خوب و مناسبی برای یک اقامت رویایی در این شهر میباشد.