[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از دیرباز مورد توجه عموم مردم بوده و هست . به کار گیری ذوق و هنر و استفاده از الیاف درجه یک در بافت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آن را از دیگر فرشها متمایز ساخته است .[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با داشتن تنوع در طرح و نقشه و رنگبندی های زیبا و خاص توانسته افراد زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود کند .
کاشان سرا مجموعه ایست برای خدمت رسانی به عموم مردم در رابطه با فرش ماشینی
اگر از سایت کاشان سرا بازدید کرده باشید حتما با دسته بندی های ان نیز روبرو شده اید . برای فرش کاشان در مجموعه کاشان سرا دسته بندی هایی با عنوان :[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را ایجاد کرده ایم .
پرفروش ترین فرش های شامل مجموعه ای از طرح های [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] است که افراد بیشتر تمایل به خرید آن را داشته اند [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] کاشان نیز همانطور که میدانید و قبلا نیز گفته ایم شامل فرش هایی است با تراکم عرضی 1200 و تراکم طولی 3600. به عبارت دیگر در واحد عرض از یک فرش 1200 شانه میتوان چیزی حدود 1200 گره پیدا کرد . به همین ترتیب وقتی میگویم فرش دارای تراکم 3600 است ، پس در واحد طول ان نیز چیزی در حدود 3600 گره موجود است . هرچه این شانه و تراکم فرش بالاتر باشد گره ها تعداد بالاتری دارند و با فاصله نزدیکتر به هم زده میشوند . از این رو فرش ریزتر به چش م می آید و زیبایی آن نیز چندین برابر میشود . از تراکم و شانه بالا در تولید تابلوفرش نیز استفاده میشود . چرا که طرح ها و نقشه ها را با بهترین کیفیت به نمایش میگذارد .فرش 1000 شانه کاشان و فرش 700 شانه نیز به همین ترتیب ی که گفته شد دارای 1000 و 700 گره درواحد عرض خود هستند .
با خرید فرش از مجموعه فرش کاشان ، علاوه بر اینکه میتوانید از بین طرح های بیشمار حق انتخاب داشته باشید ، فرش را به قیمت درب کارخانه خریداری میکنید و از پرداخت هزینه هایی چون هزینه های آب و برق و گاز و مالیات و هزینه رفت و آمد معافید . همچنین فرش خریداری شده تان را میتوانید به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید و بعد از اینکه کیفیت و صحت و درستی فرش را تایید کردید نسبت به پرداخت مبلغ آن اقدام کنید
داشتن خانه ای زیبا حق شماست . با کاشان سرا زیبایی را مهمان خانه های خود کنید