یکی از سوالاتی که همیشه مطرح می شود این است که کدام شرکت هواپیمایی برای سفر به مشهد مناسبتر است؟
در یکی دو سال گذشته چندین شرکت هواپیمایی به ناوگان هواپیمایی ایران اضافه شده است که به برخی از آنها اشاره می کنیم .این نکته را متذکر شویم که تکان های هواپیما در مسیر ارتباطی به بد بودن خلبان و یا هواپیما ندارد و ارتباط مستقیم با هوا و مربوط به تور بولانس در مسیر پروازی می باشد .
شرکت هواپیمایی ماهان :این شرکت جز یکی از بهترین شرکتهای ایرانی است که به مقصد مشهد روزانه تعداد زیادی پرواز انجام می دهد و از ناوگان امن ایرباس و بوئینگ 747 های مدرن و کترینگ خوب برخوردار است و پروازهای این شرکت به مقصد مشهد بدون تاخیر است و با توجه به همین امر گاها قیمت بلیط آن تا 250 هزار تومان از شرکتهای دیگر بالاتر بوده و مسافران هتل های 5 ستاره و 4 ستاره و کسانی که ترس از پرواز دارند با هواپیمایی ماهان سفر می کنند .
شرکت هواپیمایی سپهران:شرکت هواپیمایی سپهران جز شرکتهای جدید ایرانی می باشد که در همین مدت کم از فعالیت خود توانسته مسافران زیادی را به خود جلب کند . این شرکت روزانه 3 پرواز به مقصد مشهد دارد .انجام پروازهای بدون تاخیر و قیمت بسیار مناسب و ساعت پروازی ایده آل برای تور مشهد توانسته این شرکت را جز بهترین شرکتها قرار دهد .
شرکت هواپیمایی معراج :این شرکت همان شرکتی است که پروازهای ریاست جمهوری را انجام می دهد .این شرکت روزانه دو پرواز به مقصد مشهد را انجام می دهد .
مسافران برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به انتخاب شرکتهای هواپیمایی برای سفر به مشهد می توانند با تور مشهد شکیبا تماس بگیرند .